Porównaj ceny od 59 zł do 79,04 zł w 2 sklepach:
Ciemnobrązowy okrągły dywan ø 80 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
Wymiary ⌀ 80 cm
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 59 zł do 79,04 zł :
Historia cen
- 26.04.2026 - 59 zł
- 20.11.2025 - 59 zł
- 7.11.2025 - 66,02 zł
- 21.10.2025 - 59 zł
- 8.10.2025 - 64,5 zł
- 26.09.2025 - 67,5 zł
- 19.09.2025 - 73,5 zł
- 12.09.2025 - 67,5 zł
- 29.08.2025 - 73,5 zł
- 15.08.2025 - 67,5 zł
- 26.04.2026 - 59 zł
- 20.11.2025 - 59 zł
- 7.11.2025 - 59 zł
- 21.10.2025 - 59 zł
- 8.10.2025 - 59 zł
- 26.09.2025 - 59 zł
- 19.09.2025 - 59 zł
- 12.09.2025 - 59 zł
- 29.08.2025 - 59 zł
- 15.08.2025 - 59 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Ciemnobrązowy okrągły dywan ø 80 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Średnica: | 80 cm |
|---|
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Średni włos |
| Kolor | Czarna |
| Twarz | Okrągłe |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 50 mm |
| Grubość | 5 cm |
| Długość włosia dywanu | Długie włosie (shaggy) |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 1.248 kg |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Frisé) |
| Kolekcja | Fluffy |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 1950 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Podobne produkty

Dywan shaggy Fluffy Super Soft brązowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan shaggy Fluffy Super Soft brązowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, shaggy, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy czerwony multikolor 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy czerwony wielokolorowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan Royal beige/jungle green 120x170cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy różowy multikolor 200 cm x 290 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy różowy wielokolorowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy brązowy multikolor 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy brązowy wielokolorowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy brązowy multikolor 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy brązowy wielokolorowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Sydney fioletowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan shaggy Sydney fioletowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy czerwony wielokolorowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy czerwony multikolor 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy wielokolorowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy Multikolor 200 cm x 290 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Fluffy Super Soft jasny szary koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan shaggy Fluffy Super Soft jasno szary 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, shaggy, tkana
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy fioletowy multikolor 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy fioletowy wielokolorowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy fioletowy wielokolorowy 80 cm x 250 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy fioletowy multikolor 80 cm x 250 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy rose multikolor 140 cm x 200 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy jasny różowy wielokolorowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy czerwony wielokolorowy 80 cm x 250 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Enjoy czerwony multikolor 80 cm x 250 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Brązowy 200 cm x 200 cm koło
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy jednokolorowy brązowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Alvor Romby szary koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan shaggy Alvor kratka szary 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, shaggy, tkana
W magazynie
Czarno-biały dywan 120x170 cm Life – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, do pokoju, gotowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Ciemnoszary dywan dziecięcy 120x170 cm Gameplan – Hanse Home
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie




