
Czarno-kremowy dywan dwustronny NORTHRUGS Panama, 120x170 cm
120×170 cm, shaggy, syntetyczna, z średnim włosiem
266,89 zł

Czarno-kremowy chodnik dwustronny NORTHRUGS Panama, 80x350 cm
80×350 cm, shaggy, jednokolorowa, syntetyczna
333,19 zł

Czarno-kremowy dywan dwustronny NORTHRUGS Panama, 160x230 cm
Shaggy, syntetyczna, z średnim włosiem, polipropylenowa
449,65 zł

Czarno-kremowy chodnik dwustronny odpowiedni na zewnątrz NORTHRUGS Panama, 80x150 cm
80×150 cm, shaggy, syntetyczna, z średnim włosiem
158,94 zł

Czarno-kremowy chodnik dwustronny NORTHRUGS Panama, 80x250 cm
80×250 cm, shaggy, jednokolorowa, syntetyczna
253,29 zł
Czarno-kremowy chodnik dwustronny NORTHRUGS Panama, 80x350 cm
Wymiary 80×350 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 313,59 zł
Historia cen
- 26.04.2026 - 333,19 zł
- 17.04.2026 - 333,19 zł
- 14.04.2026 - 313,59 zł
- 10.03.2026 - 346,08 zł
- 5.03.2026 - 325,55 zł
- 10.01.2026 - 349,91 zł
- 5.12.2025 - 325,55 zł
- 1.12.2025 - 306,4 zł
- 1.11.2025 - 341,77 zł
- 1.11.2025 - 383 zł
- 20.10.2025 - 306,4 zł
- 8.10.2025 - 306 zł
- 7.10.2025 - 383 zł
- 3.10.2025 - 329 zł
- 1.10.2025 - 383 zł
- 30.09.2025 - 306 zł
- 26.09.2025 - 329 zł
- 19.09.2025 - 383 zł
- 16.09.2025 - 325,55 zł
- 16.09.2025 - 383 zł
- 12.09.2025 - 329 zł
- 29.08.2025 - 383 zł
- 24.08.2025 - 329 zł
- 19.08.2025 - 383 zł
- 15.08.2025 - 329 zł
- 30.07.2025 - 383 zł
- 25.07.2025 - 329 zł
- 15.07.2025 - 383 zł
- 11.07.2025 - 329 zł
- 26.06.2025 - 383 zł
- 23.06.2025 - 318 zł
- 20.06.2025 - 326 zł
- 17.06.2025 - 325,55 zł
- 6.06.2025 - 326 zł
- 27.05.2025 - 325,55 zł
- 23.05.2025 - 326 zł
- 20.05.2025 - 325,55 zł
- 16.05.2025 - 326 zł
- 13.05.2025 - 344,69 zł
- 9.05.2025 - 349 zł
- 30.04.2025 - 383 zł
- 25.04.2025 - 326 zł
- 15.04.2025 - 383 zł
- 10.04.2025 - 329 zł
- 27.03.2025 - 383 zł
- 25.03.2025 - 369 zł
- 20.03.2025 - 317 zł
- 10.03.2025 - 295,2 zł
- 5.03.2025 - 295 zł
- 26.02.2025 - 295,2 zł
- 26.02.2025 - 369 zł
- 22.02.2025 - 317 zł
- 15.02.2025 - 369 zł
- 13.02.2025 - 317 zł
- 11.02.2025 - 369 zł
- 10.02.2025 - 317 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Dywany NORTHRUGS możesz umieścić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji - wystarczy je przetrzeć wilgotną ściereczką. Dywan NORTHRUGS jest praktyczny, estetyczny i miły w dotyku. Ponadto gwarantuje: • niemiecką jakość • wytrzymałość • piękne kolory, które nie wybledną • wyjątkowe motywy i wzory
Wymiary
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 350 cm |
Specyfikacje
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
|---|---|
| Materiał | Polipropylen |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Rodzaj | Chodnik odpowiedni na zewnątrz |
| Kraj pochodzenia | BE |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.5 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Chodnik |
| Waga | 3.8 kg |
| Długość | 350 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne/wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Bouclé |
| Kolekcja | Twin |
| Design | Nowoczesny/skandynawski/industrialny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1350 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/dwustronny |
| Pielęgnacja | Czyścić za pomocą piankowego środka czyszczącego, odpowiedniego dla tego typu/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Bez spodniej warstwy |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Beżowy/czarny |
| Producent | Hanse Home |
Podobne produkty

Dywan Milano 80007-01 dywan do prania 075x150 Prostokąt
Do pokoju, gotowa, niestandardowa
W magazynie
Antracytowy owalny dywan 100x200 R7-W47
Do pokoju, nowoczesna, owalna
W magazynie
Antracytowy owalny dywan 120x170 S8-F94
Do pokoju, nowoczesna, owalna
W magazynie
Dywan z krótkim włosiem Monochrome, projekt Folkform
Skandynawska, rustykalna, industrialna
W magazynie
Dywan z krótkim włosiem Monochrome, projekt Folkform
Skandynawska, rustykalna, industrialna
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy butelkowa zieleń koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy butelkowa zieleń 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan shaggy Sydney cappucino 80 cm x 250 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Sydney capuccino 80 cm x 250 cm
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Szary okrągły dywan odpowiedni do prania ø 120 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Szary chodnik Zala Living Kitchen, 50x150 cm
50×150 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Dywan zewnętrzny Relax ramka szary koło 120 cm x 120 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan pluszowy Sky szary 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, retro
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan pluszowy Sky szary antypoślizgowy do prania 120 cm x 120 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Chodnik z frędzlami Monochrome, projekt Folkform
Chodniki, skandynawska, rustykalna
W magazynie
Dywan Brico Ramka brązowa 133x190 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan Flow 120x170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie tuftowany chodnik z wełny Aaron
Chodniki, wełniana, gotowa
W magazynie
Dywan Brico Ramka czarna 080x150 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan Monaco Vegas 080x150 Prostokąt
Skandynawska, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Rabby Ciemno zielone koło 133x133 Koło
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Brico Ramka niebieska 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan wykładzinowy na filcu Nizza szary melanż 80 cm x 250 cm
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Liv
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Liv
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Liv
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Kremowo-antracytowy dywan do salonu Ida
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan wykładzinowy na filcu Nizza jasno-szary melanż koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Dywan Zewnętrzny Z Juty I Bawełny Serilda Brązowy Coffee & 160 X 230 Cm - Sklum
Zewnętrzna, jutowa, naturalna
W magazynie
Dwustronny dywan wewnętrzny/zewnętrzny Whitby
Zewnętrzna, do pokoju, gotowa
W magazynie
Dywan wewnętrzny/zewnętrzny Candy
Zewnętrzna, do pokoju, gotowa
W magazynie
Dywan sznurkowy Patara romby szary 80 cm x 250 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Beżowy puf z materiału bouclé Ejby – House Nordic
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie





