
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy, jutowa
-21 %272,99 zł
344,39 zł

Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy, syntetyczna
-21 %202,14 zł
255,01 zł

Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy, tkana
-21 %353,6 zł
446,08 zł
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
Wymiary 140×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- Piękne, żywe kolory (68%)
- Miękki i przyjemny w dotyku (50%)
- Kolory różnią się od zdjęć (4%)
- Ślizga się po podłodze (1%)
Historia cen
- 29.05.2026 - 272,99 zł
- 15.05.2026 - 272,99 zł
- 11.05.2026 - 293,99 zł
- 23.04.2026 - 344,39 zł
- 28.03.2026 - 419,99 zł
- 24.03.2026 - 404,99 zł
- 17.03.2026 - 283,49 zł
- 10.03.2026 - 303,74 zł
- 5.03.2026 - 344,24 zł
- 5.03.2026 - 344,25 zł
- 3.03.2026 - 405 zł
- 24.02.2026 - 404,99 zł
- 20.02.2026 - 344,24 zł
- 16.02.2026 - 404,99 zł
- 14.02.2026 - 344,24 zł
- 10.02.2026 - 404,99 zł
- 23.01.2026 - 303,74 zł
- 16.01.2026 - 323,99 zł
- 10.01.2026 - 352,34 zł
- 5.12.2025 - 344,24 zł
- 14.11.2025 - 263,24 zł
- 1.11.2025 - 283,49 zł
- 1.11.2025 - 404,99 zł
- 20.10.2025 - 323,99 zł
- 9.10.2025 - 324 zł
- 8.10.2025 - 308 zł
- 1.10.2025 - 289 zł
- 16.09.2025 - 308 zł
- 16.09.2025 - 385 zł
- 12.09.2025 - 331 zł
- 29.08.2025 - 385 zł
- 24.08.2025 - 331 zł
- 19.08.2025 - 385 zł
- 15.08.2025 - 331 zł
- 30.07.2025 - 385 zł
- 25.07.2025 - 331 zł
- 15.07.2025 - 385 zł
- 11.07.2025 - 331 zł
- 26.06.2025 - 385 zł
- 20.06.2025 - 320 zł
- 17.06.2025 - 385 zł
- 10.06.2025 - 327 zł
- 6.06.2025 - 331 zł
- 1.06.2025 - 385 zł
- 27.05.2025 - 308 zł
- 27.05.2025 - 327,24 zł
- 23.05.2025 - 327 zł
- 20.05.2025 - 327,24 zł
- 16.05.2025 - 327 zł
- 9.05.2025 - 331 zł
- 2.05.2025 - 385 zł
- 30.04.2025 - 376 zł
- 25.04.2025 - 320 zł
- 15.04.2025 - 376 zł
- 10.04.2025 - 323 zł
- 2.04.2025 - 376 zł
- 27.03.2025 - 301 zł
- 26.03.2025 - 290 zł
- 25.03.2025 - 362 zł
- 20.03.2025 - 311 zł
- 10.03.2025 - 362 zł
- 5.03.2025 - 311 zł
- 26.02.2025 - 362 zł
- 22.02.2025 - 311 zł
- 15.02.2025 - 362 zł
- 13.02.2025 - 311 zł
- 11.02.2025 - 362 zł
- 10.02.2025 - 311 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Odśwież swoje wnętrza z pomocą dywanów marki Universal ! Te elementy dekoracyjne wystroju wnętrz zaskoczą Cię oryginalnym wzorem. Dzięki nim stworzysz przyjemną atmosferę w każdym pomieszczeniu.
Wymiary
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Juta, Polipropylen |
| Twarz | Prostokątne |
| Styl | Rustykalny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | ES |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 13 mm |
| Grubość | 1.6 cm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 7 kg |
| Długość | 200 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Oklejone krawędzie/obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Moar |
| Wzór | Etno/paski |
| Design | Rustykalny |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Gęstość | 310000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Antyalergiczny/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- Piękne, żywe kolory (68%)
- Miękki i przyjemny w dotyku (50%)
- Wysoka jakość wykonania (38%)
- Kolory różnią się od zdjęć (4%)
- Ślizga się po podłodze (1%)
- Wzór mniej precyzyjny z bliska (1%)
Opinie użytkowników
Bardzo miękki, wysokiej jakości, gruby dywan. Został umieszczony obok kanapy obitej jednokolorową tapicerką. Wesołe kolory ożywiają atmosferę pokoju. Po rozpakowaniu należy odczekać kilka dni, aż krawędzie się wygładzą.
Dywan jest bardzo piękny, ma bardzo ładne, żywe kolory. Jest dość wysoki.
Piękny, mięciutki dywan. Ożywia wnętrze :)
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Ładny, wytrzymały dywan. Łatwy w utrzymaniu.
Przyjemny, miękki i pięknie kolorowy dywan już sprawia, że nasz salon jest przytulny.
Podobne produkty

Dywan Indiana Przecierany 080x150 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, okrągła
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar indygo niebieski 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Grace Brązowy Płasko Tkany 120x170 Prostokąt
Zewnętrzna, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan Liwia Dary Demetor Bordo 150x230 Prostokąt
Do pokoju, retro, gotowa
W magazynie
Dywan Country Cream 060x110 Prostokąt
Do pokoju, chodniki, rustykalna
W magazynie
Dywan Liwia Plony Persefony beż 200x300 Prostokąt
Do pokoju, retro, gotowa
W magazynie
Dywan Mira Brązowa kratka 100x100 Chodnik
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Chodnik Universal Sprinty Amalfi, 52x200 cm
Do pokoju, chodniki, shaggy

Dywan klasyczny Luxor Alladyn czerwony 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Luxor Perski Florystyczny niebiesko - kremowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Parma prostokąty szaro-czarny 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Louis ciemny szary 80 cm x 220 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor niebieski 80 cm x 240 cm
Do pokoju, naturalna, rustykalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Lara jodełka szary 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor granatowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, naturalna, rustykalna
W magazynie
Dywan Diamond K8726S 160x230 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar śliwkowo-czerwony 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Diamond Klasyczny 080x150 Prostokąt
Retro, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan klasyczny Kashmir beżowo-czarny 80 cm x 150 cm
Naturalna, tkana, rustykalna
W magazynie
Dywan dwustronny zewnętrzny Gemini zielono-kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan vintage Armand bordowy 80 cm x 215 cm
Do pokoju, naturalna, prostokątna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan vintage Armand bordowy 80 cm x 215 cm
Do pokoju, naturalna, skandynawska
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan zewnętrzny Aruba Ramka szary 60 cm x 100 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan płaskotkany Aruba szary 60 cm x 100
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Prostokątny Dywanik Zewnętrzny Z Polipropylenu Ariane Szary Kret & 80 X 150 Cm - Sklum
Zewnętrzna, prostokątna, gotowa
W magazynie
Dywan klasyczny Milan szaro-niebieski 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan z krótkim włosiem Medea
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Plus prostokąty czarno-szare 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Plus prostokąty szaro-czarny 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Dhaka rozeta antracytowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny Dhaka antracytowo-beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan z krótkim włosiem Kari
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
Zabawowa, sztukowa, prostokąt

Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie





