






Wymiary 137×78×68 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Trzypoziomowa suszarka do ubrań Vario jest wyposażona w sześć odchylanych powierzchni do suszenia. Posiada również dwa uchwyty z miejscem na sześć wieszaków. Wykonana jest z aluminium ze specjalną antystatyczną powłoką Epotherm , która zapewnia lepszą wytrzymałość i dłuższą żywotność produktu nawet podczas użytkowania na zewnątrz. Jednak nadal zaleca się przechowywanie suszarki w pomieszczeniach. Suszarka nie ulega korozji ani pękaniu. Warto wiedzieć: Wymiary (rozłożona): 78 x 72 x 137 cm Wymiary (złożona): 78 x 7,7 x 137 cm Długość powierzchni suszenia: 40 m
| Szerokość: | 78 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 68 cm |
| Wysokość: | 137 cm |
| Rodzaj | Stojące |
|---|---|
| Składanie | Składany |
| Kolor | Szara |
| Lokalizacja | Zewnętrzne, Wewnętrzne |
| Dodatkowy materiał | Plastik |
| Specyficzny materiał | Stal |
| Materiał | Metal |
| Waga | 6 kg |
| Długość powierzchni suszenia | 40 m |
| Długość | 68 cm |
| Jakość | Basic |
| Rodzaj suszarki | Stojąca |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Material | Metal |
| Producent | Metaltex |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
doskonały.
Znakomite, nieco zawyżona cena.
jest ok ale dla mnie jest za niska i ma za cieniutkie rurki do wieszania.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Super, solidny, dużo powierzchni, łatwa obsługa, wysoka jakość wykonania, materiały i opakowanie również w porządku. Mogę polecić każdemu, kto zdecyduje się wydać trochę więcej, ale na pewno nie pożałuje!
Do małej przestrzeni

8×53×134 cm, stojąca, składana
W magazynieDostawa gratis
50×120×19 cm, składana, wisząca
W magazynie
13×62×13 cm, składana, wisząca
W magazynie
13×52×13 cm, stojąca, składana
W magazynie
13×72×13 cm, składana, wisząca
W magazynie
10×63×108 cm, stojąca, składana
W magazynieDostawa gratis
55×180 cm, składana, wisząca
W magazynie
Wisząca, wewnętrzna
W magazynie
125×68×68 cm, stojąca, składana
W magazynie
Składana
W magazynie
160×68×68 cm, stojąca, składana
W magazynie
Stojąca
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Składana
W magazynie
180×55 cm, stojąca, składana
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
157×66×66 cm, stojąca, składana
W magazynie
13×20×72 cm
W magazynieDostawa gratis
187×190×190 cm, wisząca, zewnętrzna
W magazynie
10×60×103 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Składana, zewnętrzna, wewnętrzna
W magazynie
91×83×34 cm, stojąca, składana
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
187×173×173 cm, zewnętrzna
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie
51×34 cm, składana, wisząca
W magazynie
194×225 cm, stojąca, składana
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
187×173×173 cm, stojąca, składana
W magazynie
Zewnętrzna
W magazynie
8×8×48 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Średnica
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

108×62×57 cm, metalowa, zewnętrzna
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie