









Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 27,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj sobie ekskluzywny komfort z extra delikatnymi ręcznikami z serii Bamboo Premium. Dzięki wysokiej zawartości włókna bambusowego (70%) ręcznik jest nie tylko bardzo łagodny dla skóry, ale posiada również naturalne właściwości antybakteryjne, które zapobiegają powstawaniu pleśni i rozmnażaniu się bakterii. Mieszanka włókien bambusowych i delikatnej bawełny zapewnia każdego dnia wysoką chłonność i doskonałą miękkość.Z wysokiej jakości ręcznikiem Bamboo Premium podaruj swojej skórze po kąpieli tę najlepszą troskę. Ponadto elegancki, neutralny kolor i stylowa bordiura doskonale pozwolą na dopasowanie wystroju całej łazienki. Wyjątkowe właściwości materiału powodują, że ręcznik jest odpowiedni dla delikatnej skóry dziecka oraz alergików.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|
| Szybkoschnące | Tak |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Bambus |
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Różowa |
| Motyw | Jednokolorowe, Zwierzątka |
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rozmiar | 50 x 100 cm |
| Rozmiary | 50 x 100 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Super
Ładne kolory ręczników jako prezent, funkcja bambusa gwarantowana.
Odpowiednie wymiary, kolor oraz jakość materiału.
Dotychczas nie stwierdzono żadnych niezadowalających stanów technicznych.
przyjemny, miękki, dobrze chłonie, ładny kolor
Wysokiej jakości materiał z bardzo dobrą chłonnością.

Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie

70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie


70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie


Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie

Lniana, bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie