Kremowy dywan 160x230 cm Yen One – Universal
Wymiary 160×230 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- Piękny wygląd (86%)
- Miękki i przyjemny w dotyku (55%)
- Kolor jaśniejszy niż na zdjęciu (11%)
- Problemy z rozmiarem (3%)
Historia cen
- 27.04.2026 - 634 zł
- 23.04.2026 - 634 zł
- 28.03.2026 - 774 zł
- 24.03.2026 - 759 zł
- 17.03.2026 - 531 zł
- 10.03.2026 - 569 zł
- 5.03.2026 - 645,15 zł
- 24.02.2026 - 759 zł
- 20.02.2026 - 645,15 zł
- 16.02.2026 - 759 zł
- 14.02.2026 - 645,15 zł
- 10.02.2026 - 759 zł
- 23.01.2026 - 569 zł
- 16.01.2026 - 607 zł
- 10.01.2026 - 660 zł
- 5.12.2025 - 645,15 zł
- 28.11.2025 - 505 zł
- 14.11.2025 - 532 zł
- 1.11.2025 - 573 zł
- 20.10.2025 - 655,2 zł
- 9.10.2025 - 655 zł
- 8.10.2025 - 623 zł
- 1.10.2025 - 584 zł
- 23.09.2025 - 545 zł
- 23.09.2025 - 779 zł
- 16.09.2025 - 623 zł
- 16.09.2025 - 779 zł
- 12.09.2025 - 670 zł
- 29.08.2025 - 779 zł
- 24.08.2025 - 670 zł
- 19.08.2025 - 779 zł
- 15.08.2025 - 670 zł
- 30.07.2025 - 779 zł
- 25.07.2025 - 670 zł
- 15.07.2025 - 779 zł
- 11.07.2025 - 670 zł
- 26.06.2025 - 779 zł
- 26.06.2025 - 819 zł
- 25.06.2025 - 680 zł
- 20.06.2025 - 671 zł
- 17.06.2025 - 809 zł
- 10.06.2025 - 688 zł
- 6.06.2025 - 696 zł
- 1.06.2025 - 809 zł
- 27.05.2025 - 647 zł
- 19.05.2025 - 649 zł
- 16.05.2025 - 687 zł
- 9.05.2025 - 695 zł
- 30.04.2025 - 809 zł
- 25.04.2025 - 688 zł
- 22.04.2025 - 809 zł
- 18.04.2025 - 688 zł
- 15.04.2025 - 809 zł
- 10.04.2025 - 696 zł
- 7.04.2025 - 809 zł
- 2.04.2025 - 779 zł
- 27.03.2025 - 623 zł
- 26.03.2025 - 599 zł
- 25.03.2025 - 749 zł
- 20.03.2025 - 644 zł
- 10.03.2025 - 749 zł
- 5.03.2025 - 644 zł
- 26.02.2025 - 749 zł
- 22.02.2025 - 644 zł
- 15.02.2025 - 749 zł
- 13.02.2025 - 644 zł
- 11.02.2025 - 749 zł
- 10.02.2025 - 644 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Jakie właściwości ma Twój wymarzony dywan? Marka Universal kładzie nacisk na nowoczesny design i wysoką funkcjonalność. Do tego modele z kolekcji Yen łączą w sobie poliestrowe i polipropylenowe włókna, które gwarantują odporność na przetarcia oraz mają antystatyczne właściwości. Odpowiednie do ogrzewanych podłóg.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Polipropylen, Poliester |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | BE |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen/poliester |
| Długość włosia | 14 mm |
| Grubość | 1.7 cm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 6.44 kg |
| Długość | 230 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie/oklejone krawędzie |
| Rodzaj włosia | Cięty i pętelkowy |
| Kolekcja | Yen |
| Wzór | Geometryczny/strukturalny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Back To School/Top Black Friday/Extra |
| Gęstość | 197800 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką/czyszczenie punktowe |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 60% polipropylen/40% poliester |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Universal |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- Piękny wygląd (86%)
- Miękki i przyjemny w dotyku (55%)
- Wysoka jakość (41%)
- Kolor jaśniejszy niż na zdjęciu (11%)
- Problemy z rozmiarem (3%)
- Cienki materiał (1%)
Opinie użytkowników
Przepiękny, mięciutki i bardzo wysokiej jakości!
Dywan jest ładny, przyjemny, wybrałam ten kolor, ponieważ pasuje do mebli.
Super punkt, taki jak na zdjęciu.
Dywan jest efektowny, ale nie jest zbyt wysokiej jakości. Jest dość cienki, szybko wydeptaliśmy wyższe włókna.
Piękny designerski dywan, kremowy kolor wygląda elegancko.
Podobne produkty

Dywan nowoczesny 3D Sahara Iluzja szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan 3D nowoczesny Sahara Iluzja szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan 3D nowoczesny Sahara Wstęga szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Sahara wstęga szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Dywan wełniany Hanse Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan szenilowy Neapel
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Boho kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Aruba Romby kremowe 60 cm x 100 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan Golden Sayari 100x150 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Prostokątny beżowy dywan w nowoczesny wzór S6-K70
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella jasny szary koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Strukturalny kremowy dywan do salonu Paloma
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Szary dywan w tłoczony wzór S0-W33
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan uniwersalny Nova 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ręcznie tkany dywan szenilowy Neapel
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D La Casa mozaika koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Pisa 3D Mozaika kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Szary nowoczesny dywan w modny wzór H3-T63
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Kremowy Wzorzysty Dywan W Nowoczesnym Stylu F4-G92
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Elle Collection Gallery Romby kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Romby kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan sznurkowy Patara romby beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny sznurkowy Patara Romby beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Dania
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Dywan Flora 50007/D9TI 160x230 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Okrągły dywan z krótkim włosiem Jacob's Ladder
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie













