Kremowy dywan 120x170 cm Yen One – Universal
Wymiary 120×170 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- Piękny wygląd (57%)
- Miękki i przyjemny w dotyku (21%)
- Kolor jaśniejszy niż na zdjęciach (18%)
- Pofałdowany po rozpakowaniu (7%)
Historia cen
- 27.04.2026 - 359,15 zł
- 23.04.2026 - 359,15 zł
- 28.03.2026 - 437,99 zł
- 24.03.2026 - 429 zł
- 17.03.2026 - 300,3 zł
- 10.03.2026 - 321,75 zł
- 5.03.2026 - 364,65 zł
- 24.02.2026 - 429 zł
- 20.02.2026 - 364,65 zł
- 16.02.2026 - 429 zł
- 14.02.2026 - 364,65 zł
- 10.02.2026 - 429 zł
- 23.01.2026 - 321,75 zł
- 16.01.2026 - 343,2 zł
- 10.01.2026 - 373,23 zł
- 5.12.2025 - 364,65 zł
- 28.11.2025 - 284,66 zł
- 14.11.2025 - 299,64 zł
- 11.11.2025 - 306,56 zł
- 1.11.2025 - 322,69 zł
- 1.11.2025 - 460,99 zł
- 20.10.2025 - 368,79 zł
- 9.10.2025 - 369 zł
- 8.10.2025 - 351 zł
- 1.10.2025 - 329 zł
- 26.09.2025 - 307 zł
- 23.09.2025 - 307,3 zł
- 23.09.2025 - 439 zł
- 16.09.2025 - 351,2 zł
- 16.09.2025 - 439 zł
- 12.09.2025 - 378 zł
- 29.08.2025 - 439 zł
- 24.08.2025 - 378 zł
- 19.08.2025 - 439 zł
- 15.08.2025 - 378 zł
- 30.07.2025 - 439 zł
- 25.07.2025 - 378 zł
- 15.07.2025 - 439 zł
- 11.07.2025 - 378 zł
- 26.06.2025 - 439 zł
- 26.06.2025 - 459 zł
- 20.06.2025 - 381 zł
- 17.06.2025 - 459 zł
- 10.06.2025 - 390 zł
- 6.06.2025 - 395 zł
- 1.06.2025 - 459 zł
- 27.05.2025 - 367,2 zł
- 19.05.2025 - 368 zł
- 16.05.2025 - 390 zł
- 13.05.2025 - 394,73 zł
- 9.05.2025 - 395 zł
- 2.05.2025 - 459 zł
- 30.04.2025 - 434 zł
- 25.04.2025 - 369 zł
- 22.04.2025 - 434 zł
- 18.04.2025 - 369 zł
- 15.04.2025 - 434 zł
- 10.04.2025 - 373 zł
- 2.04.2025 - 434 zł
- 26.03.2025 - 347 zł
- 25.03.2025 - 434 zł
- 20.03.2025 - 373 zł
- 10.03.2025 - 434 zł
- 5.03.2025 - 373 zł
- 26.02.2025 - 434 zł
- 22.02.2025 - 373 zł
- 15.02.2025 - 434 zł
- 13.02.2025 - 373 zł
- 11.02.2025 - 434 zł
- 10.02.2025 - 373 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Jakie właściwości ma Twój wymarzony dywan? Marka Universal kładzie nacisk na nowoczesny design i wysoką funkcjonalność. Do tego modele z kolekcji Yen łączą w sobie poliestrowe i polipropylenowe włókna, które gwarantują odporność na przetarcia oraz mają antystatyczne właściwości. Odpowiednie do ogrzewanych podłóg.
Wymiary
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Polipropylen, Poliester |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | BE |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester/polipropylen |
| Długość włosia | 14 mm |
| Grubość | 1.7 cm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 3.57 kg |
| Długość | 170 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Oklejone krawędzie/obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Cięty i pętelkowy |
| Kolekcja | Yen |
| Wzór | Geometryczny/strukturalny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Gęstość | 197800 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/czyszczenie punktowe/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 60% polipropylen/40% poliester |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Universal |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- Piękny wygląd (57%)
- Miękki i przyjemny w dotyku (21%)
- Wysoka jakość wykonania (11%)
- Kolor jaśniejszy niż na zdjęciach (18%)
- Pofałdowany po rozpakowaniu (7%)
- Szybko się ugniata (4%)
Opinie użytkowników
Świetny dywan, tylko był bardzo ciasno zwinięty i cały czas jest pofałdowany.
Dywan bardzo szybko się ugniata. Cena nie odpowiada jakości.
To piękno.
Piękny, miękki dywan. W rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej. Zdecydowanie polecam.
Piękny dywan, miły w dotyku.
Podobne produkty

Dywan nowoczesny 3D Sahara Iluzja szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan 3D nowoczesny Sahara Iluzja szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan 3D nowoczesny Sahara Wstęga szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Sahara wstęga szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Dywan wełniany Hanse Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan szenilowy Neapel
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Boho kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Aruba Romby kremowe 60 cm x 100 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan Golden Sayari 100x150 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Prostokątny beżowy dywan w nowoczesny wzór S6-K70
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella jasny szary koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Strukturalny kremowy dywan do salonu Paloma
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Szary dywan w tłoczony wzór S0-W33
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan uniwersalny Nova 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ręcznie tkany dywan szenilowy Neapel
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D La Casa mozaika koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Pisa 3D Mozaika kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Szary nowoczesny dywan w modny wzór H3-T63
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Kremowy Wzorzysty Dywan W Nowoczesnym Stylu F4-G92
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Elle Collection Gallery Romby kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Romby kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan sznurkowy Patara romby beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny sznurkowy Patara Romby beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Dania
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Dywan Flora 50007/D9TI 160x230 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Okrągły dywan z krótkim włosiem Jacob's Ladder
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach

Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie














