


Wymiary 20×55×40 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wszyscy dobrze wiemy, jak ciężko jest nieraz utrzymać w domu porządek. Rzeczy jest mnóstwo, a miejsca mało. Z pomocą przychodzi Wenko, które postanowiło wypowiedzieć wojnę chaosowi i stworzyło serię sprytnych organizerów, wysuwanych i teleskopowych półek, wieszaków na drzwi, pokrowców próżniowych, a nawet materiałowych szaf! Ich wyobraźnia w kwestii porządków nie zna granic, a ty odkryjesz, jak łatwo jest zorganizować przestrzeń w garderobie i łazience. Miejsce się znajdzie, a potem Ty szybko znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebować. Wieszak na krawaty i paski? Po prostu genialne!
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Materiał | Tekstylia |
| Rodzaj | Nieusztywniane |
| Specyficzny materiał | Polipropylen |
| Waga | 0.09 kg |
| Kolekcja | Balance |
| Jakość | Basic/Special Week 2 |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Wenko |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Delikatny materiał, nie jest usztywniony i nie trzyma się tak, jak na zdjęciu. Należy usztywnić samodzielnie, miękka zawartość nie utrzymuje kształtu.
Ładny produkt, można do niego włożyć dużo ubrań, jednak przez to zwiększa się jego waga i zerwała się tasiemka przyszyta z boku. W stosunku do jego wielkości nie można go całkowicie wypełnić, ale mimo to spełnia swoją funkcję w relacji jakości do ceny.
Jestem rozczarowany tym pojemnikiem. Jest on stosunkowo duży, ale w ogóle nie trzyma kształtu, przez co na półce w garderobie stoją powyginane potworki. W tej cenie spodziewałbym się, że boki będą przynajmniej częściowo usztywnione.
Zbyt miękki, brak podparcia, ale przestronny i ładny.
Doskonale.

16×56×36 cm, tekstylna
W magazynie





Drewniana, bez pokrywy
W magazynie

20×46×46 cm, tekstylna
W magazynie
Piętrowa, bez pokrywy, zestaw
W magazynie


Drewniana, piętrowa, bez pokrywy
W magazynie






Drewniana, piętrowa, bez pokrywy
W magazynie
Zestaw
W magazynie
Zestaw, tekstylna
W magazynie
11×29×29 cm, tekstylna
W magazynie
Drewniana
W magazynie





Drewniana, piętrowa, bez pokrywy
W magazynie

31×31×31 cm, tekstylna
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Do gniazdka
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy



⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Wolno stojąca