








Wymiary 50×35 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 22,94 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pamiętasz, jak ubrania pobrudziły Ci się od butów lub kosmetyków, które niedokładnie zabezpieczyłeś podczas pakowania się na wakacje? A może po prostu masz dość pakowania rzeczy przygotowanych na podróż do nieestetycznych plastikowych reklamówek? Tu znajdziesz sprytne rozwiązania, które ułatwią Ci czas podróżowania. Te zwijane torby podróżne pozwolą zaoszczędzić do 50% miejsca w szafach, szufladach i walizkach. Są one niezwykle łatwe w użyciu. Ręcznie usuniesz powietrze poprzez zwinięcie worka i natychmiastowe zamknięcie go na podwójny zamek błyskawiczny za pomocą dołączonego suwaka. Worki do przechowywania ubrań i kołder mogą być używane do 100 razy. Do worków dołączony jest suwak, który umożliwia szybkie i łatwe zamykanie. Nie trzeba wytwarzać próżni, ponieważ worki podróżne można ściskać ręcznie. Zwijane worki nie tylko oszczędzają miejsce, ale także chronią zawartość przed kurzem, brudem, wilgocią i roztoczami podczas przechowywania. Są wykonane z mocnego i trwałego nylonu oraz polietylenu, który jest elastyczny i szczelny.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Zestaw | Tak |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Materiał | Plastik |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Specyficzny materiał | Nylon/Polietylen |
| Waga | 0.11 kg |
| Długość | 35 cm |
| Kolekcja | Roll Up |
| Jakość | Special Week 2/Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Material | Plastik |
| Producent | Compactor |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Wysokiej jakości materiał
Nie miałem jeszcze okazji wypróbować produktu. Nie było stosownej okazji.
Przydatne opakowania próżniowe. Każdy znajdzie dla nich zastosowanie.
Idealne nadaje się do podróży w bagażu podręcznym, oszczędza dużo miejsca.
Przydatny pomocnik. Dzięki rolowaniu objętość ładnie się zmniejsza, choć chyba nie tak bardzo jak przy użyciu odkurzacza. Kupiłam ze względu na mały rozmiar, idealny do ubrań dziecięcych.


Tekstylna
W magazynie


50×60×30 cm, tekstylna
W magazynie
17×23×35 cm, plastikowa, z wieczkiem
W magazynie




Drewniana
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie


Metalowa
W magazynie



16×56×36 cm, tekstylna
W magazynie
Piętrowa, bez pokrywy, zestaw
W magazynie



Z wieczkiem, zestaw, papier
W magazynie


18×34×45 cm, z wieczkiem
W magazynie

Drewniana
W magazynie



15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach