


Wymiary 52×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Myślisz, że chodnik lub dywan nie nadaje się do kuchni? Marka Universal udowadnia, że tak nie jest! Ten odporny i wyrazisty kąsek ożywi wnętrze i doda Ci energii podczas gotowania. Poliestrowy materiał, z którego został wykonany chodnik zapewnia łatwe utrzymanie w czystości i zaoszczędzi Ci wiele czasu.
| Szerokość: | 52 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Używać | Chodniki |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kolor | Brązowa |
| Materiał | Poliester |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Rodzaj | Chodnik |
| Kraj pochodzenia | IT |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Grubość | 0.3 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Chodnik |
| Waga | 0.45 kg |
| Długość | 200 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Bez obszycia |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (równomierny) |
| Kolekcja | Ricci |
| Wzór | Motyw zwierzęcy |
| Design | Rustykalny |
| Jakość | Basic/Back To School |
| Gęstość | 770 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Można prać w pralce |
| Materiał tylnej strony | Vinil |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Universal |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Łatwy do utrzymania w czystości, dekoracyjny, rzeczywiście bez włókien. To już czwarty dywanik tego typu, który zamawiam. Idealny również na prezent.
Bardziej odpowiedni do przestrzeni zewnętrznych.
Doskonałe, kupuję te cienkie dywany z gumą do kuchni regularnie.
Kupiłem dwa dywaniki kuchenne i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, doskonała jakość i piękna kolorystyka.
praktyczny

Orientalna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
200×280 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
80×350 cm, shaggy, syntetyczna
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Nowoczesna, naturalna, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, syntetyczna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, tkana
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, gotowa, niestandardowa
W magazynie
Nowoczesna, wełniana, retro
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
120×170 cm, shaggy, wełniana
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynie