Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 739,2 zł
Historia cen
- 12.05.2026 - 833 zł
- 10.05.2026 - 833 zł
- 17.04.2026 - 785,4 zł
- 14.04.2026 - 739,2 zł
- 10.03.2026 - 816 zł
- 5.03.2026 - 768,4 zł
- 24.02.2026 - 904 zł
- 20.02.2026 - 768,4 zł
- 16.02.2026 - 904 zł
- 16.01.2026 - 828 zł
- 16.12.2025 - 776 zł
- 25.11.2025 - 726 zł
- 21.11.2025 - 765 zł
- 1.11.2025 - 806 zł
- 1.11.2025 - 904 zł
- 20.10.2025 - 723,2 zł
- 9.10.2025 - 723 zł
- 8.10.2025 - 687 zł
- 7.10.2025 - 859 zł
- 3.10.2025 - 739 zł
- 1.10.2025 - 859 zł
- 30.09.2025 - 687 zł
- 16.09.2025 - 730 zł
- 16.09.2025 - 859 zł
- 12.09.2025 - 739 zł
- 29.08.2025 - 859 zł
- 24.08.2025 - 739 zł
- 19.08.2025 - 859 zł
- 15.08.2025 - 739 zł
- 15.08.2025 - 709 zł
- 30.07.2025 - 824 zł
- 25.07.2025 - 709 zł
- 15.07.2025 - 824 zł
- 11.07.2025 - 709 zł
- 26.06.2025 - 824 zł
- 20.06.2025 - 684 zł
- 17.06.2025 - 824 zł
- 10.06.2025 - 700 zł
- 6.06.2025 - 709 zł
- 27.05.2025 - 824 zł
- 23.05.2025 - 709 zł
- 21.05.2025 - 824 zł
- 16.05.2025 - 700 zł
- 9.05.2025 - 705 zł
- 2.05.2025 - 705,6 zł
- 30.04.2025 - 784 zł
- 25.04.2025 - 666 zł
- 18.04.2025 - 627 zł
- 15.04.2025 - 784 zł
- 12.04.2025 - 674 zł
- 10.04.2025 - 653 zł
- 25.03.2025 - 759 zł
- 20.03.2025 - 653 zł
- 26.02.2025 - 652 zł
- 26.02.2025 - 759 zł
- 25.02.2025 - 653 zł
- 11.02.2025 - 759 zł
- 10.02.2025 - 653 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kraj pochodzenia | BE |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 1 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 6.6 kg |
| Długość | 230 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (wielopoziomowy) |
| Kolekcja | Rocco |
| Wzór | Abstrakcyjny/jednokolorowy |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Premium |
| Gęstość | 1750 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można prać w pralce/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Filc |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Elle Decoration |
Recenzje
Opinie użytkowników
Produkt jest piękny i łatwy w czyszczeniu! Jesteśmy zachwyceni.
Podobne produkty

Ręcznie tkany dywan szenilowy Neapel
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan Travero beige/cream 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan wełniany Hanse Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Eleni
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie wykonany biały dywanik z juty 90 cm P2-H96
Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynie
Kremowy dywan 160x230 cm Yen One – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Mason
Nowoczesna, wełniana, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan szenilowy Neapel
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny Aruba Romby kremowe 60 cm x 100 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 120x180 cm Calmio – Hanse Home
120×180 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Eleni
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan z falowanym brzegiem Emilia
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Cloud I 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan wełniany Hanse Home Eleni beżowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dwustronny dywan wewnętrzny/zewnętrzny Whitby
Zewnętrzna, do pokoju, gotowa
W magazynie
Ręcznie wykonany okrągły dywan z wełny Eleni
Okrągła, wełniana, gotowa
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Mason
Nowoczesna, wełniana, gotowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan szenilowy Neapel
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Eleni
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni beżowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Puszysty dywan z długim włosiem Leighton
Shaggy, gotowa
W magazynie
Puszysty dywan z długim włosiem z frędzlami Dreamy
Do pokoju, shaggy, gotowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Dania
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Dywan nowoczesny Art 3D Kwadraty kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Okrągły dywan z krótkim włosiem Jacob's Ladder
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy chlebak Fall Front – Brabantia
Metalowa
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Mata antypoślizgowa pod dywan 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie











