
Szary/beżowy dywan 160x230 cm – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
-30 %415,8 zł
594 zł

Kremowy dywan 160x230 cm – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
-30 %387,8 zł
554 zł

Szary/beżowy dywan 140x200 cm – Universal
140×200 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
-15 %311,49 zł
364,89 zł

Szary/beżowy dywan 200x290 cm – Universal
200×290 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
-30 %685 zł
979 zł
Szary/beżowy dywan 140x200 cm – Universal
Wymiary 140×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- przyjemny materiał (33%)
- solidne wykonanie (17%)
- kolor ciemniejszy niż na zdjęciu (50%)
Historia cen
- 11.05.2026 - 311,49 zł
- 23.04.2026 - 364,89 zł
- 17.03.2026 - 300,99 zł
- 11.03.2026 - 322,49 zł
- 5.03.2026 - 365,49 zł
- 5.03.2026 - 365,5 zł
- 24.02.2026 - 429,99 zł
- 20.02.2026 - 365,49 zł
- 16.02.2026 - 429,99 zł
- 14.02.2026 - 365,49 zł
- 10.02.2026 - 429,99 zł
- 23.01.2026 - 322,49 zł
- 16.01.2026 - 343,99 zł
- 10.01.2026 - 374,09 zł
- 5.12.2025 - 365,49 zł
- 14.11.2025 - 279,49 zł
- 1.11.2025 - 300,99 zł
- 1.11.2025 - 429,99 zł
- 20.10.2025 - 343,99 zł
- 9.10.2025 - 344 zł
- 8.10.2025 - 327 zł
- 1.10.2025 - 307 zł
- 26.09.2025 - 286 zł
- 23.09.2025 - 286,3 zł
- 23.09.2025 - 409 zł
- 16.09.2025 - 327,2 zł
- 16.09.2025 - 409 zł
- 12.09.2025 - 352 zł
- 29.08.2025 - 409 zł
- 24.08.2025 - 352 zł
- 19.08.2025 - 409 zł
- 15.08.2025 - 352 zł
- 30.07.2025 - 409 zł
- 25.07.2025 - 352 zł
- 15.07.2025 - 409 zł
- 11.07.2025 - 352 zł
- 26.06.2025 - 409 zł
- 20.06.2025 - 339 zł
- 17.06.2025 - 409 zł
- 10.06.2025 - 348 zł
- 6.06.2025 - 352 zł
- 1.06.2025 - 409 zł
- 27.05.2025 - 327,2 zł
- 27.05.2025 - 347,64 zł
- 23.05.2025 - 348 zł
- 20.05.2025 - 347,64 zł
- 16.05.2025 - 348 zł
- 13.05.2025 - 351,73 zł
- 9.05.2025 - 352 zł
- 2.05.2025 - 409 zł
- 30.04.2025 - 385 zł
- 25.04.2025 - 327 zł
- 22.04.2025 - 385 zł
- 18.04.2025 - 327 zł
- 15.04.2025 - 385 zł
- 10.04.2025 - 331 zł
- 7.04.2025 - 385 zł
- 2.04.2025 - 379 zł
- 27.03.2025 - 303 zł
- 26.03.2025 - 292 zł
- 25.03.2025 - 365 zł
- 20.03.2025 - 314 zł
- 10.03.2025 - 365 zł
- 5.03.2025 - 314 zł
- 26.02.2025 - 365 zł
- 22.02.2025 - 314 zł
- 15.02.2025 - 365 zł
- 13.02.2025 - 314 zł
- 11.02.2025 - 365 zł
- 10.02.2025 - 314 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Marka Universal projektuje i tworzy dywany, które zachwycą Cię swoją prostą estetyką i dobrej jakości wykonaniem. Dzięki temu, spośród wielu dostępnych motywów i odcieni, z łatwością będzie je można dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Łatwa i bezproblemowa pielęgnacja zachęci Cię do prostego wyboru.
Wymiary
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 17 mm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 7.8 kg |
| Długość | 200 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Frisé) |
| Kolekcja | Montana |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Gęstość | 180000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Szary/beżowy |
| Producent | Universal |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- przyjemny materiał (33%)
- solidne wykonanie (17%)
- atrakcyjna cena (17%)
- kolor ciemniejszy niż na zdjęciu (50%)
Opinie użytkowników
Dobrze wykonany, solidny i zgodny z opisem.
Dywan jest bardziej szary niż na zdjęciu. Materiał jest jednak przyjemny i nie odznaczają się na nim tak bardzo meble.
tania opcja
Dywan ciemniejszy niż na zdjęciu lecz dobry gatunkowo
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Piękny kolor, trochę ciemniejszy niż na zdjęciu. Bardzo przyjemny w dotyku.
Podobne produkty

Dywan Flora 80003/D9TW 160x230 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Flora 50007/D9TD 067x120 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Velvet beige /sand 160x230cm
Zewnętrzna, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Kremowy miękki dywan kwadratowy 200x200 B7-A75
Do pokoju, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Beżowy dywan z długim włosiem 200x200 N1-W86
Do pokoju, shaggy, kwadratowa
W magazynie
Dywan wełniany Hanse Home Eleni beżowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan wełniany Hanse Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Pure Wełniany liście 120x160 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni beżowy 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Flora 50022/D9TD 057x090 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Ręcznie wykonany biały dywanik z juty 90 cm P2-H96
Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynie
Dywan Elena Beżowy dywan do salonu 02841A 120x170 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Kremowy dywan koło 160 z gumowym spodem L1-E95
Do pokoju, okrągła, gotowa
W magazynie
Szary chodnik dywanowy shaggy na metry F5-H45
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Pompei Geometria II beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Pompei 3D Geometria II beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Carmen Nowoczesny Szary 0F572A 060x100 Prostokąt
Nowoczesna, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan Royal Nomadic Living rose/cream 120x170cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan Flora 50021/D9TW 133x190 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella jasny szary 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Flora 50013/D9TW 160x230 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan Flora 50022/D9TN 067x120 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Puszysty Prostokątny Dywan Rabbit Cappucino R7-A97
Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynie
Dywan Galeria 2 GL040C 120x170 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan Elena Nowoczesny dywan FR2541 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan szenilowy Neapel
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan Brico Szary 080x150 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan do salonu ANKARA, beżowy, wzór liści
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Różowy pluszowy dywan E5-A98
Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy chlebak Fall Front – Brabantia
Metalowa
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Mata antypoślizgowa pod dywan 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie



