



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ceglasty dywan 160x230 cm Parma – Universal
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos, Krótki włos |
| Kolor | Czerwona |
| Materiał | Juta, Polipropylen |
| Twarz | Prostokątne |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Produkcja | Tkane |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 9 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 6.63 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Parma |
| Wzór | Etno |
| Design | Boho |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 243200 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Czyszczenie punktowe/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Producent | Universal |

160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Wełniana, orientalna, retro
W magazynie
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy

Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, kwiatowa
W magazynie
Nowoczesna, retro, gotowa
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, kwiatowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
34×44 cm, do pokoju, kwiatowa
W magazynieDostawa gratis
195×300 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, retro, gotowa
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Stołowa, średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zabawowa, sztukowa, prostokąt

25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Średnica
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
108×62×57 cm, metalowa, zewnętrzna
W magazynie