









Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kremowy dywan dziecięcy 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 235 cm |
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Kształt | Prostokąt |
| Kraj pochodzenia | EG |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Waga | 6 kg |
| Długość | 235 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Adventures |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1550 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Czyszczenie punktowe/odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką/tylko czyszczenie profesjonalne |
| Materiał tylnej strony | Poliester/juta/lateks |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Producent | Hanse Home |
Opinie użytkowników
Piękny dywan, ale niesamowicie pachniał „nowością”. A to ma być dywan dla dzieci. Nie wyobrażam sobie, żeby dziecko się na nim bawiło i kto wie, czym by oddychało. Z pewnością przynajmniej przez pierwsze dni. A przecież ma certyfikat OEKO-TEX. Może tutaj sprawdza się powiedzenie, że papier wszystko przyjmie. Nigdzie nie znalazłem informacji, co należy zrobić w takim przypadku i jak pozbyć się tego zapachu. Wietrzymy już ponad tydzień, jest już lepiej, ale w mniejszym pomieszczeniu nadal trochę czuć.

Naturalna
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Zabawowa, prostokąt, naturalna
W magazynie



Zabawowa, naturalna
W magazynie

Dla dziewczynek
W magazynie

Zabawowa, prostokąt, naturalna
W magazynie


Naturalna
W magazynie

Dla dziewczynek, naturalna
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Naturalna
W magazynie



Dla dziewczynek, zabawowa, sztukowa
W magazynie



Prostokąt, polipropylenowa

Okrągła
W magazynie


Dla dziewczynek, prostokąt, poliestrowa


43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, bawełniana
W magazynie

220×230 cm, pikowana
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie