






Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1376,15 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Połącz meble z kolekcji Finca , aby stworzyć dopasowany do Ciebie system przechowywania do salonu.
| Szerokość: | 78 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Pozycja | Lewy moduł |
| Kraj pochodzenia | NL |
| Nośność | 20 kg |
| Waga | 15 kg |
| System zamykania | Push to open (bezuchwytowe otwieranie) |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Finca |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Właściwości | Z szufladami/z półką |
| Powłoka | Lakierowanie |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Material | Lite drewno |
| Producent | WOOOD |
Opinie użytkowników
Jakość wykonania produktu nie odpowiada stosunkowo wysokiej cenie.
wysłaliśmy reklamację na źle wywiercone otwory - druga część była w porządku


Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, na nóżkach
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Dębowa, głębokość, retro
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Dębowa, głębokość, skandynawska
W magazynie
Dębowa, głębokość, retro
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Dębowa, głębokość, retro
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynie
53×153×39 cm, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Dębowa, głębokość, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Dębowa, głębokość, skandynawska
W magazynie
Wisząca, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, matowa
W magazynie
Błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
14×46×153 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość
W magazynie
Głębokość, retro
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Głębokość
W magazynieDostawa gratis
45×184×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, na nóżkach
W magazynie
Dębowa, industrialna, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
0,5 - 1 l
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynie