






Wymiary 47×158×40 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1080 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Umebluj swoje wnętrze meblami z kolekcji Miranda. Wyróżnia się ona połączeniem koloru i drewna sosnowego oraz pionowymi frezami na drzwiczkach. Czarne uchwyty dodają kolekcji nowoczesnego charakteru.
| Szerokość: | 158 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 47 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Kraj pochodzenia | BR |
| Wysokość nóg | 8 cm |
| Nośność | 50 kg |
| Waga | 23.5 kg |
| System zamykania | Bez systemu soft close (cichego zamykania) |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Materiał tylnej części | Płyta pilśniowa |
| Materiał uchwytów | Metal |
| Kolekcja | Miranda |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Rustykalny/klasyczny/romantyczny |
| Jakość | Basic |
| Powłoka drzwiczek | Lakierowanie |
| Materiał drzwiczek | Lite drewno sosnowe |
| Powłoka szuflad | Lakierowanie |
| Materiał szuflady | MDF/sosna lita |
| Powłoka półek | Lakierowanie |
| Materiał półki | Sosna lita |
| Właściwości | Z otworem na kable/na nóżkach/z szufladami/z półką/z drzwiami |
| Kolor nóg | Zielony |
| Materiał nóg | Lite drewno sosnowe |
| Powłoka | Woskowanie/lakierowanie |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Sosna |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Marckeric |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Bardzo ładny, dobrze prezentuje się w moim salonie.
Szafka rtv jest solidnie wykona i bardzo ładna.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Produkt godny polecenia, spełnia moje oczekiwania, jestem zadowolony.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Na żywo kolor jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach. Montaż nie był prosty – zwłaszcza jeśli chodzi o szuflady – ale jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu.
To wszystko jest bardzo piękne.

Dębowa, głębokość
W magazynie
56×200 cm, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Wisząca, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie

57×150 cm, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
45×184×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
14×46×153 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, na nóżkach
W magazynie
48×187×38 cm, błyszcząca, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
47×160×35 cm, drewniana, industrialna
W magazynie
Wisząca
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt

Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Stołowa, średnica
W magazynie
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Średnica
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie