Polecamy
Brązowa sofa Social – Karup Design
-15 %5039,65 zł5929 zł
Historia cen
- 4.04.2026 - 5039,65 zł
- 20.02.2026 - 5039,65 zł
- 15.02.2026 - 4743,2 zł
- 14.02.2026 - 5039,65 zł
- 5.02.2026 - 5929 zł
- 16.01.2026 - 5039 zł
- 25.11.2025 - 4547 zł
- 21.11.2025 - 4787 zł
- 11.11.2025 - 5039 zł
- 7.11.2025 - 5336,1 zł
- 28.10.2025 - 5929 zł
- 25.10.2025 - 5098,94 zł
- 20.10.2025 - 5929 zł
- 14.10.2025 - 5099 zł
- 7.10.2025 - 4743 zł
- 3.10.2025 - 5099 zł
- 1.10.2025 - 5929 zł
- 26.09.2025 - 5098 zł
- 21.09.2025 - 5336 zł
- 16.09.2025 - 5929 zł
- 12.09.2025 - 5099 zł
- 5.09.2025 - 5929 zł
- 29.08.2025 - 4743 zł
- 24.08.2025 - 5099 zł
- 19.08.2025 - 5929 zł
- 15.08.2025 - 5099 zł
- 30.07.2025 - 5929 zł
- 25.07.2025 - 5099 zł
- 22.07.2025 - 5929 zł
- 15.07.2025 - 4743 zł
- 11.07.2025 - 5099 zł
- 26.06.2025 - 5929 zł
- 20.06.2025 - 4921 zł
- 10.06.2025 - 5929 zł
- 6.06.2025 - 5099 zł
- 1.06.2025 - 5929 zł
- 23.05.2025 - 5031 zł
- 16.05.2025 - 5090 zł
- 13.05.2025 - 5390 zł
- 9.05.2025 - 5449 zł
- 30.04.2025 - 5989 zł
- 25.04.2025 - 5091 zł
- 22.04.2025 - 5989 zł
- 12.04.2025 - 5151 zł
- 10.04.2025 - 4996 zł
- 25.03.2025 - 5809 zł
- 20.03.2025 - 4996 zł
- 14.03.2025 - 5809 zł
- 10.03.2025 - 5769 zł
- 5.03.2025 - 4961 zł
- 26.02.2025 - 5769 zł
- 13.02.2025 - 4961 zł
- 10.02.2025 - 5769 zł
Opis produktu
Brązowa sofa Social – Karup Design
Specyfikacje
| Styl | Skandynawski |
|---|---|
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Kolor | Brązowa |
| Poduszki siedziska | Zdejmowane |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Wysokość oparcia | 25 cm |
| Szerokość siedziska | 200 cm |
| Głębokość siedziska | 140 cm |
| Wysokość siedziska | 29 cm |
| Wysokość nóg | 10 cm |
| Nośność | 300 kg |
| Waga | 65 kg |
| Rozmiar sofy | 3-osobowa |
| Zdejmowany pokrowiec | Nie |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Rozmiar powierzchni do spania | 140x200 |
| Wypełnienie | Molitan (PUR)/włókno bawełniane |
| Kolekcja | Social |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Boho/skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | Lite drewno sosnowe |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Specyfikacja materiału | 20% poliester/80% bawełna |
| Skala testu martindale'a | 22000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | MOCCA 755 |
| Materiał obicia | Bawełna mieszana |
| Producent | Karup |
Najlepsze produkty od Bonami

167,99 zł
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
70,99 zł
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
232,31 zł262 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
196 zł
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
176,99 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
202,99 zł
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
171,54 zł
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
105,99 zł
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
53,99 zł
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
45,15 zł
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
79,99 zł
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
311,99 zł
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
104,14 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
108,99 zł
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
24,64 zł
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
579 zł
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
156,52 zł
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
194,99 zł
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie






































