










Wymiary 80×150 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 185,29 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 80x150 cm Dot Arch – Mila Home
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 150 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 2.2 kg |
| Długość | 150 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (równomierny) |
| Kolekcja | Dot Arch |
| Wzór | Geometryczny |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 1900 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiedni do prania/antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/można prać w pralce/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Gumowy |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Kremowy/kolorowy |
| Producent | Mila Home |

Nowoczesna, naturalna, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, retro, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
43×43 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Tkana, tkana ręcznie, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, z krótkim włosiem
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nakładki na schody
W magazynie
Shaggy, abstrakcyjna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, tkana, abstrakcyjna
Dostawa gratis
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nakładki na schody
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach