
Kremowy okrągły dywan odpowiedni do prania ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, do pokoju, shaggy, okrągła
220,14 zł

Różowy okrągły dywan odpowiedni do prania ø 200 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cm, do pokoju, shaggy, okrągła
356,14 zł

Kremowy okrągły dywan odpowiedni do prania ø 120 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, do pokoju, shaggy, okrągła
140,24 zł

Różowy okrągły dywan odpowiedni do prania ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, do pokoju, shaggy, okrągła
-15 %220,14 zł
258,99 zł

Jasnoszary okrągły dywan odpowiedni do prania ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, do pokoju, shaggy, okrągła
-15 %220,14 zł
258,99 zł

Szary okrągły dywan odpowiedni do prania ø 120 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, do pokoju, shaggy, okrągła
139,39 zł

Szary okrągły dywan odpowiedni do prania ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, do pokoju, shaggy, okrągła
220,99 zł

Kremowy okrągły dywan odpowiedni do prania ø 200 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cm, do pokoju, shaggy, okrągła
346,79 zł
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 349 zł do 356,14 zł :
Historia cen
- 25.04.2026 - 352,57 zł
- 17.03.2026 - 319 zł
- 10.03.2026 - 328,29 zł
- 1.01.2026 - 319 zł
- 28.11.2025 - 317,2 zł
- 7.11.2025 - 325,5 zł
- 1.11.2025 - 331,5 zł
- 9.10.2025 - 319,5 zł
- 26.09.2025 - 323 zł
- 16.09.2025 - 330,5 zł
- 12.09.2025 - 323 zł
- 29.08.2025 - 349,5 zł
- 15.08.2025 - 323 zł
- 25.04.2026 - 349 zł
- 17.03.2026 - 319 zł
- 10.03.2026 - 319 zł
- 1.01.2026 - 319 zł
- 28.11.2025 - 315,39 zł
- 7.11.2025 - 319 zł
- 1.11.2025 - 319 zł
- 9.10.2025 - 319 zł
- 26.09.2025 - 319 zł
- 16.09.2025 - 319 zł
- 12.09.2025 - 319 zł
- 29.08.2025 - 319 zł
- 15.08.2025 - 319 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Różowy okrągły dywan odpowiedni do prania ø 200 cm Sky – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Średnica: | 200 cm |
|---|
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kolor | Różowa |
| Twarz | Okrągłe |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Mikrowłókno |
| Długość włosia | 7 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 5.2 kg |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Sky |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1300 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/odpowiednie do robotów sprzątających/antypoślizgowy/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/odkurzać regularnie/można prać w pralce |
| Materiał tylnej strony | Filc |
| Specyfikacja materiału | 100% mikrowłókno |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Recenzje
Opinie użytkowników
Piękny, mięciutki, robotyczny odkurzacz łatwo odkurza.
Podobne produkty

Dywan pluszowy Sky różowy antypoślizgowy do prania 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Sky różowy 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella beżowy koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Komplet 15 samoprzylepnych nakładek na schody taupe A1-R99
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Emilia
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Miękki okrągły dywan z wełny Berber
Okrągła, wełniana, gotowa
W magazynie
Dywan do salonu ANKARA, beżowy, wzór liści
Do pokoju, prostokątna, syntetyczna
W magazynie
Dywan wełniany Hanse Home Eleni kremowy 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan wełniany Hans Home Eleni kremowy 120 cm x 120 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Solaro linen grey 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Komplet 5 beżowych nakładek na schody P7-T01
Do pokoju, nakładki na schody, owalna
W magazynie
Dywan Jutta H w kolorze kości słoniowej
Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Wełniany dywan o nieregularnym kształcie Shape
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan Cappuccino INT 16007/12 080x100 Chodnik
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Kremowy dywan sznurkowy w liście H3-M11
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Kremowy skandynawski dywan sznurkowy F8-L21
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan Serenno cream 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan Golden Sayari 100x150 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Dania
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Dywan Native Puszysty nowoczesny 133x190 Prostokąt
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan z długim włosiem z wypukłą strukturą Magda
Shaggy, gotowa
W magazynie
Dywan Native Puszysty w kratkę 133x190 Prostokąt
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Okrągły dywan z krótkim włosiem Jacob's Ladder
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Sztuczne futro Morten, kręcone włosie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Tivora oatmeal 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Prostokątny kremowy dywan z tloczonym wzorem H1-M74
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Dywan z długim włosiem z wypukłą strukturą Magda
Shaggy, gotowa
W magazynie
Dywan pluszowy Joy różowy 60 cm x 100 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie






