Produkty, które mogą Ci się spodobać
Historia cen
- 4.04.2026 - 210,8 zł
- 19.03.2026 - 210,8 zł
- 10.03.2026 - 224,09 zł
- 5.03.2026 - 210,8 zł
- 24.02.2026 - 248 zł
- 20.02.2026 - 210,8 zł
- 16.02.2026 - 248 zł
- 14.02.2026 - 210,8 zł
- 27.01.2026 - 248 zł
- 26.01.2026 - 210,8 zł
- 23.01.2026 - 226,57 zł
- 5.12.2025 - 210,8 zł
- 28.11.2025 - 198,4 zł
- 15.11.2025 - 210,8 zł
- 7.11.2025 - 223,2 zł
- 1.11.2025 - 248 zł
- 20.10.2025 - 198,4 zł
- 8.10.2025 - 198 zł
- 7.10.2025 - 248 zł
- 3.10.2025 - 213 zł
- 1.10.2025 - 248 zł
- 26.09.2025 - 211 zł
- 23.09.2025 - 210,8 zł
- 23.09.2025 - 248 zł
- 16.09.2025 - 210,8 zł
- 16.09.2025 - 248 zł
- 12.09.2025 - 213 zł
- 29.08.2025 - 248 zł
- 24.08.2025 - 213 zł
- 19.08.2025 - 248 zł
- 15.08.2025 - 213 zł
- 30.07.2025 - 248 zł
- 25.07.2025 - 213 zł
- 15.07.2025 - 248 zł
- 11.07.2025 - 213 zł
- 26.06.2025 - 248 zł
- 20.06.2025 - 206 zł
- 17.06.2025 - 248 zł
- 10.06.2025 - 211 zł
- 6.06.2025 - 213 zł
- 1.06.2025 - 248 zł
- 27.05.2025 - 210,79 zł
- 23.05.2025 - 211 zł
- 20.05.2025 - 210,79 zł
- 16.05.2025 - 211 zł
- 13.05.2025 - 223,19 zł
- 9.05.2025 - 226 zł
- 2.05.2025 - 248 zł
- 30.04.2025 - 247 zł
- 25.04.2025 - 210 zł
- 18.04.2025 - 198 zł
- 15.04.2025 - 247 zł
- 10.04.2025 - 212 zł
- 25.03.2025 - 247 zł
- 20.03.2025 - 212 zł
- 10.03.2025 - 197,6 zł
- 5.03.2025 - 198 zł
- 26.02.2025 - 197,6 zł
- 26.02.2025 - 247 zł
- 22.02.2025 - 212 zł
- 15.02.2025 - 247 zł
- 13.02.2025 - 212 zł
- 11.02.2025 - 247 zł
- 10.02.2025 - 212 zł
Opis produktu
Oto dywany, które są nie tylko praktyczne, ale również świetnie wyglądają! Produkty z kolekcji Celebration już na pierwszy rzut oka przykuwają wzrok pomysłowym designem. Dzięki włóknom polipropylenowym charakteryzują się również wysoką trwałością, łatwością pielęgnacji oraz właściwościami antystatycznymi.
Wymiary
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Polipropylen |
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | BE |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.9 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 3.9 kg |
| Długość | 170 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (saxony) |
| Kolekcja | Celebration |
| Wzór | Vintage/orientalny |
| Design | Retro/klasyczny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 1900 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Czyścić za pomocą piankowego środka czyszczącego, odpowiedniego dla tego typu |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Producent | Hanse Home |
Recenzje
Opinie użytkowników
Dobry produkt w dobrej, niskie cenie
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Oryginalny, piękny i wyrazisty dywan do salonu. Kolor odpowiada opisowi. Zadowolenie, jakość za rozsądną cenę.
Jest podany kolor czerwony, również na zdjęciu był czerwony. W rzeczywistości jest bardziej bordowy niż czerwony.
Polecamy

Dywan Universal Shiraz Abstract, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Szarokremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Kolorowy dywan w nowoczesny wzór D3-D80
Do pokoju, nowoczesna, gotowa

Dywan Universal Karia Abstract, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, naturalna
W magazynieDostawa gratis
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kremowy wełniany dywan tkany ręcznie 120x170 cm Leo Scallop – Flair Rugs
120×170 cm, do pokoju, naturalna
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Okrągły dywanik ozdobny, juta, Ø 120 cm
Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynie
Szary/beżowy dywan 200x290 cm – Universal
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Pandora Pablo, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan 200x290 cm Parma Garro – Universal
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kremowy dywan z wiskozy 160x230 cm Oriental Flowers – Nouristan
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dwustronny dywan z juty tkany ręcznie w naturalnym kolorze 120x180 cm Sharmila Natural Brown – Hanse Home
120×180 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Beżowy dywan Universal Domus, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Beżowy wełniany dywan Flair Rugs Aubusson, 150x240 cm
150×240 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Szaro-pomarańczowy dywan Universal Leo Square, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Eleni Natural White – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Dywan Universal Anouk Abstract, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, z krótkim włosiem
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni na zewnątrz 120x170 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach

Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarno-biały wełniany dywan dwustronny tkany ręcznie 160x230 cm Donna – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zielony dywan odpowiedni do prania 120x180 cm Matcha Latte – Mila Home
120×180 cm, do pokoju, shaggy

Dywaniki na schody zestaw 16 szt. 20x65 cm Floral Path – Vitaus
20×65 cm, do pokoju, nakładki na schody
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kremowy dywan 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Okrągły dywan z juty dwustronny w kolorze kości słoniowej ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Mirva Multi, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, jutowa
W magazynieDostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie

































































