

Wymiary 40×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 131,74 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bieżnik marki Linen Tales jest starannie wykonany ręcznie na Litwie z najlepszego lnu i posiada certyfikaty OEKO-TEX® i EUROPEAN FLAX®, gwarantujące zrównoważoną produkcję wyłącznie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Len jest jednym z najszlachetniejszych i najbardziej ekologicznych materiałów , jest również bardzo trwały i będzie służył przez wiele lat przy odpowiedniej pielęgnacji. Ma również tę zaletę, że nie trzeba go prasować, ponieważ marszczenie nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, nadaje mu typowy swobodny wygląd. Należy prać go w temperaturze 40°, najlepiej ręcznie i w zimnej wodzie. Używaj łagodnych detergentów bez silnych środków chemicznych. Susz w stanie rozwieszonym, podczas suszenia w suszarce bębnowej wybierz delikatny problem i wyjmij, gdy bieżnik jest jeszcze wilgotny. Warto wiedzieć: Ze względu na naturalne właściwości lnu kolor produktu może się nieznacznie różnić w zależności od egzemplarza.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Asortyment | Bieżniki na stół |
|---|---|
| Kształt | Prostokątne |
| Motyw | Kwiaty |
| Materiał | Len |
| Metraż | Na sztuki |
| Kraj pochodzenia | LT |
| Skład i rodzaj materiału | Len |
| Waga | 0.17 kg |
| Długość | 200 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100/EUROPEAN FLAX® |
| Kolekcja | Botany |
| Wzór | Kwiecisty |
| Jakość | Premium |
| Gęstość | 160 g/m² |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków czyszczących/nie używać chemicznych środków wybielających/nie można suszyć w suszarce/prać w temp. 30°C/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 100% len |
| Kolor | Naturalny |
| Producent | Linen Tales |

Prostokątna, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Kwiaty, prostokątna, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Kwiaty, prostokątna, obrusy
W magazynie
Kwiaty, prostokątna, obrusy
W magazynie
Kwiaty, prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Kwiaty, prostokątna, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Kwiaty, prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Bawełniana, satyna
W magazynie
Kwiaty, prostokątna, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Lniana, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Kwiaty, prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie