




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 321,43 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kremowy dywan 140x200 cm Blanche – Universal
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Długość włosia | 15 mm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 4.76 kg |
| Długość | 200 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Blanche |
| Wzór | Geometryczny/strukturalny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Gęstość | 140800 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/czyścić za pomocą piankowego środka czyszczącego, odpowiedniego dla tego typu/czyszczenie punktowe |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Universal |
Opinie użytkowników
Przyjemny dywan, piękny.

Nowoczesna, prostokątna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, tkana, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, tkana, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, skandynawska
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, okrągła, owalna
W magazynie
Naturalna, tkana, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, naturalna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

Do gniazdka
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

160×230 cm, do pokoju, shaggy


⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca