



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 305,03 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowy wygląd wnętrza można uzyskać bez kosztownego i czasochłonnego remontu – rozwiązaniem może być na przykład nowy, pomysłowy dywan. Ten nowoczesny model marki Universal nie tylko urzeka wyglądem, ale także zapewnia pożądaną miękkość dla bosych stóp i łatwość utrzymania w czystości. O te i wiele innych praktycznych cech dba starannie dobrany materiał – 100% polipropylen.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Polipropylen |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 9 mm |
| Grubość | 1.2 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 3.27 kg |
| Długość | 170 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Frisé) |
| Kolekcja | Domus |
| Wzór | Geometryczny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Extra/Back To School |
| Gęstość | 192000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy/beżowy |
| Producent | Universal |
Opinie użytkowników
Piękny, ale ostatecznie wybrałam inny. Jest bardzo przyjemny w dotyku.
Produkt zgodny z opisem i zdjęciami. Dywan jest miękki i nie gubi włosia.
Uważam, że do pokoju dziecięcego, geometryczne kształty wydają się nieco tandetne.
Bardzo ładny, designerski dywan.

Do pokoju, jutowa, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, jutowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, okrągła
W magazynie
⌀ 160 cm, zewnętrzna, okrągła
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, okrągła
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, okrągła, rustykalna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nakładki na schody, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, okrągła, naturalna
W magazynie
⌀ 120 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, futrzana
W magazynie
Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie