





Wymiary 240×260 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Marka Catherine Lansfield wie, jak ma wyglądać idealna pościel i dodatki do sypialni. Wybierz swój ulubiony produkt i ciesz się jego niesamowitą jakością i designem.
| Szerokość: | 240 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 260 cm |
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Skład i rodzaj materiału | Adamaszek/żakard |
| Właściwości narzuty na łóżko | Pikowana |
| Zestaw | Poszewka na poduszkę nie jest częścią zestawu |
| Rozmiar | 240x260 |
| Długość | 260 cm |
| Kolekcja | Damask Jacquard |
| Wzór | Ornamenty |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Trzymać z dala od gorących powierzchni i ognia/prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Lekki, przyjemny w dotyku. Bardzo elegancki.
Narzuta jest przepiękna, dokładnie taka jak na zdjęciu.
Zgodny z opisem.
Produkt przypomina wyjątkową kołdrę, jest estetycznie wykonany. Kolor odpowiada temu na zdjęciu, ale niestety nie pasuje do wybranego miejsca.
Delikatny, lekki i przyjemny materiał z możliwością wykorzystania jako okrycie.

220×230 cm, bawełniana
W magazynie

220×230 cm
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie



170×210 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×240 cm, bawełniana

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×240 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×220 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie

200×220 cm
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

220×240 cm
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
0,5 - 1 l
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynie