



Wymiary 240×260 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 255,7 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Beżowa narzuta pikowana żakardowa 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 240 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 260 cm |
| Kraj pochodzenia | CN |
|---|---|
| Skład i rodzaj materiału | Adamaszek/żakard |
| Właściwości narzuty na łóżko | Pikowana |
| Waga | 2.324 kg |
| Rozmiar | 240x260 |
| Długość | 260 cm |
| Kolekcja | Opulent Jacquard |
| Wzór | Jednokolorowy/orientalny/ornamenty |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 6% wiskoza/42% poliester/51% bawełna |
| Kolor | Beżowy |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
podobało mi się
Narzuta jest piękna, ale miała nieprzyjemny zapach, niestety została zwrócona — nie byłam pewna, czy po praniu zapach by nie pozostał.
Elegancki i miękki narzut na łóżko, piękny kolor i wykonanie, można używać również jako kołdrę.

Łóżko jednoosobowe
W magazynie

Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie


220×240 cm, bawełniana, łóżko dwuosobowe


Łóżko jednoosobowe



200×220 cm, bawełniana
W magazynie
220×230 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
160×200 cm, łóżko dwuosobowe, satyna
W magazynie
140×200 cm
W magazynie

200×230 cm, bawełniana, łóżko dwuosobowe


Bawełniana
W magazynie
220×240 cm
W magazynie



200×220 cm
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
160×200 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynieDostawa gratis


Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Drewniana
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy