


Wymiary 240×260 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Beżowa narzuta pikowana z mikrosatyny 240x260 cm Deco Sequin – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 240 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 260 cm |
| Kolor | Beżowa |
|---|---|
| Skład i rodzaj materiału | Satyna/mikrosatyna |
| Właściwości narzuty na łóżko | Pikowana |
| Waga | 1.93 kg |
| Rozmiar | 240x260 |
| Długość | 260 cm |
| Kolekcja | Deco Sequin |
| Wzór | Jednokolorowy/ornamenty |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 70 g/m² |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
W opisie nie było nic wspomniane o cekinach połączonych z satynowym materiałem, co mnie zirytowało, a cekiny nie są również widoczne na zdjęciach. W przeciwnym razie narzutę bym zostawiła, ponieważ jej jakość jest bardzo dobra.
Wspaniały, bardzo miękki w dotyku.



220×240 cm
W magazynie
220×240 cm
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×240 cm
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×240 cm
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie



Łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie


Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie




Łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×220 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie