Polecamy
Historia cen
- 26.05.2026 - 1079,5 zł
- 20.02.2026 - 1079,5 zł
- 16.02.2026 - 1270 zł
- 14.02.2026 - 1079,5 zł
- 12.02.2026 - 1270 zł
- 27.01.2026 - 1369 zł
- 23.01.2026 - 1163,65 zł
- 20.01.2026 - 1369 zł
- 16.01.2026 - 1191,03 zł
- 5.12.2025 - 1163,65 zł
- 28.11.2025 - 1095,2 zł
- 14.11.2025 - 1163,65 zł
- 7.11.2025 - 1232,1 zł
- 28.10.2025 - 1369 zł
- 25.10.2025 - 1177,34 zł
- 20.10.2025 - 1369 zł
- 14.10.2025 - 1177 zł
- 7.10.2025 - 1369 zł
- 3.10.2025 - 1177 zł
- 1.10.2025 - 1369 zł
- 30.09.2025 - 1095 zł
- 15.07.2025 - 1369 zł
- 11.07.2025 - 1177 zł
- 26.06.2025 - 1369 zł
- 20.06.2025 - 1136 zł
- 10.06.2025 - 1369 zł
- 6.06.2025 - 1177 zł
- 27.05.2025 - 1369 zł
- 23.05.2025 - 1177 zł
- 22.05.2025 - 1369 zł
- 20.05.2025 - 1449 zł
- 19.05.2025 - 1275 zł
- 19.05.2025 - 1232 zł
- 19.05.2025 - 1275 zł
- 18.05.2025 - 1232 zł
- 17.05.2025 - 1275 zł
- 17.05.2025 - 1232 zł
- 17.05.2025 - 1275 zł
- 17.05.2025 - 1232 zł
- 16.05.2025 - 1275 zł
- 16.05.2025 - 1232 zł
- 30.04.2025 - 1449 zł
- 25.04.2025 - 1232 zł
- 15.04.2025 - 1449 zł
- 12.04.2025 - 1246 zł
- 10.04.2025 - 1203 zł
- 10.04.2025 - 1143 zł
- 7.04.2025 - 1329 zł
- 27.03.2025 - 1279 zł
- 25.03.2025 - 1209 zł
- 20.03.2025 - 1040 zł
- 10.03.2025 - 1209 zł
- 5.03.2025 - 1040 zł
- 1.03.2025 - 1209 zł
- 26.02.2025 - 1309 zł
- 22.02.2025 - 1126 zł
- 15.02.2025 - 1309 zł
- 13.02.2025 - 1126 zł
- 10.02.2025 - 1309 zł
Opis produktu
Szafka nocna w dekorze jesionu Octavia – Kave Home
Wymiary
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 45 cm |
Specyfikacje
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Jesion |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 20 kg |
| Waga | 11 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Certyfikaty i normy | FSC Mix |
| Kolekcja | Octavia |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Premium |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Powłoka | Fornir |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Jesion |
| Materiał | MDF/lite drewno |
| Kolor | Naturalny |
| Material | MDF/lite drewno |
| Producent | Kave Home |
Recenzje
Opinie użytkowników
Nie całkiem precyzyjna praca. Klejenie poszczególnych części jest wyraźnie widoczne.
Stolik jest piękny, masywny, solidny, jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu. Jest również stosunkowo ciężki, co utrudnia jego przesuwanie, ale nie uważam tego za wadę.
Najlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt

Mop z wiadrem H2PrO – Vileda
W magazynie
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Szafka w dekorze dębu 95x111 cm Multilux – Kalune Design
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorze srebra z połyskiem Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Narożna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorze srebra z połyskiem teleskopowa Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, narożna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie





















