










Wymiary 23×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka nocna z litego drewna sosnowego w naturalnym kolorze Japan – Karup Design
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 23 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Styl | Skandynawski |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Pozycja | Lewy moduł/prawy moduł |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Nośność | 10 kg |
| Waga | 3 kg |
| Certyfikaty i normy | FSC 100% |
| Kolekcja | Japan |
| Design | Nowoczesny/klasyczny/skandynawski/rustykalny |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | Lite drewno sosnowe |
| Powłoka | Bez wykończenia (surowe) |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Sosna |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Karup |


Nowoczesna
W magazynie
Retro, industrialna, błyszcząca
W magazynie
Z szufladą, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, retro, dębowa
W magazynie

Z szufladą, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna, retro
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska, japandi
W magazynie
Z szufladą, retro
W magazynie
Drewniana, retro, prowansalska
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynie

Z szufladą, nowoczesna
W magazynie
Z szufladą, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, retro, dębowa
W magazynie

Z szufladą, metalowa, błyszcząca
W magazynie
Z szufladą
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna

49×29 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Japandi
W magazynie
Z szufladą
W magazynie
Drewniana, skandynawska, japandi
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Do gniazdka
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy



26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Wolno stojąca