







Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 538,9 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół Vojens wykonany jest z płyty MDF, która jest jednym z ulubionych materiałów o doskonałym stosunku ceny do jakości. Nogi wykonano z drewna kauczukowego. Jego największe zalety to długa żywotność i odporność na bakterie i pleśnie. W skrócie ujmując, produkt ten wytrzyma wiele dzięki zastosowaniu tego typu drewna.
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Biała |
| Kształt | Okrągłe |
| Kraj pochodzenia | MY |
| Grubość | 1.8 cm |
| Wysokość nóg | 73.7 cm |
| Nośność | 100 kg |
| Waga | 14 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | Lite drewno kauczukowe |
| Powłoka | Lakierowanie |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Mat |
| Liczba osób | Dla 4 osób |
| Producent | Bonami Essentials |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Piękny stół w świetnej cenie.
Doskonały. Zgodny z opisem na stronie. Wysyłka trochę droga.
Piękny, wysokiej jakości stół jadalniany.
Przyszedł uszkodzony, źle zapakowany produkt dość niskiej jakości.
Piękny i przestronny

Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
9×69×132 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, prostokątna
W magazynie
Drewniana, drewniana, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, drewniana
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, dębowa, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dębowa, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, owalna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie

Drewniana, drewniana, prostokątna
W magazynie
Dębowa, kwadratowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, prostokątna
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, klasyczna

Drewniana, drewniana
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do gniazdka
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy



⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Wolno stojąca