




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 143,95 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw dwóch dywaników łazienkowych ma żywy i realistyczny nadruk 3D, który wytrzyma normalne użytkowanie i pranie. Większy dywanik ma wymiary 100 x 60 cm, a mniejszy 60 x 50 cm. Oba mają powierzchnię, która się nie mechaci i antypoślizgową warstwę spodnią, dzięki czemu dywaniki nie ślizgają się po podłodze.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Struktura materiału | Miękka/elastyczna |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Materiał | Tekstylia |
| Grubość | 1 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 1.1 kg |
| Długość | 100 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy/błyszczące |
| Kolekcja | Dot Arch |
| Wzór | Z nadrukiem/geometryczny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 325 g/m² |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Nie prasować/nie można suszyć w suszarce/nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 30°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Beżowy/kolorowy |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Mila Home |
Opinie użytkowników
Jest idealny do łazienki, trudno znaleźć dywany, które by pasowały.
Dość cienki
Dywaniki są bardzo ładne, ale spodziewałam się, że będą nieco grubsze. Są dość cienkie i przesuwają się po podłodze łazienki
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Podkładka jest lekko błyszcząca, co nie jest widoczne na zdjęciach, przez co wygląda tanio. Jest również dość cienka, a więc niezbyt wygodna.

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe


Dywaniki łazienkowe, sztukowa, kwadratowa
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe


Dywaniki łazienkowe


Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie


Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe



Dywaniki łazienkowe


Dywaniki łazienkowe


Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie