





Wymiary ⌀ 120 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 234,59 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Okrągły dywan odpowiedni do prania i robotów sprzątających ø 120 cm Comfort – Mila Home
| Średnica: | 120 cm |
|---|
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kolor | Różowa |
| Twarz | Okrągłe |
| Wzór | Kwiatowe |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Grubość | 0.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 2.8 kg |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Błyszczące/nadruk cyfrowy |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Design | Romantyczny |
| Jakość | Extra/Special Week |
| Gęstość | 1900 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/antypoślizgowy/odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiedni do prania |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/można prać w pralce/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Gumowy |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Mila Home |
Opinie użytkowników
Mnie się b.podoba.wzor,materiał,kolorystyka.moim znajomym którzy oglądali rowniez
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, prostokątna, retro
W magazynie
Do pokoju, prostokątna, retro
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, prostokątna, retro
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nakładki na schody, do pokoju, chodniki
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, retro, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, okrągła, retro
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
60×230 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Do pokoju, prostokątna, retro
W magazynie
Do pokoju, shaggy, okrągła
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Do pokoju, prostokątna, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie