



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kinkiet jest wyposażony w przegubową konstrukcję, którą można wyginać zgodnie z własnymi preferencjami. Należy pamiętać, że pasująca żarówka z gwintem E14 nie jest dołączona do zestawu.
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
|---|---|
| Lokalizacja | Do sypialni i salonu |
| Kolor | Czarna |
| Wskazówki do montażu | Wymaga profesjonalnego montażu |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Materiał | Stal |
| Moc | 40 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Waga | 0.8 kg |
| Długość | 35 cm |
| Właściwości lampy | Elastyczna konstrukcja |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Zainstalowane na stałe |
| Kolekcja | Dione |
| Design | Nowoczesny/industrialny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Premium |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał klosza | Metal |
| Materiał konstrukcji | Stal |
| Material | Stal |
| Producent | Kave Home |

Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie

Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, do sypialni i salonu
W magazynie
Nowoczesna, 230V
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, 230V
W magazynie
Drewniana, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
230V
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, LED, 230V
W magazynieDostawa gratis
230V
W magazynieDostawa gratis
LED, 230V
W magazynie
Metalowa, industrialna
W magazynie
LED, metalowa, 230V
W magazynie
Metalowa, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Nowoczesna, szklana, metalowa
W magazynie
LED, zdalnie sterowana, 230V
W magazynieDostawa gratis
LED, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
LED, do gniazdka, ciepła biel
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynie
Metalowa, retro, zdalnie sterowana
W magazynieDostawa gratis

Włączane wyłącznikiem, 230V, do sypialni i salonu
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie

26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie

120×170 cm, zabawowa, prostokąt


Stołowa
W magazynie