

Wymiary 130×110 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 70% bawełna 30% poliester Drewno Kolor Beżowy Rozmiar Szerokość: 110 cm Wysokość: 130 cm Nośność: 120 kg
| Szerokość: | 110 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 130 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Wzór | Bez wzoru |
| Materiał fotela | Bawełna, Poliester, Drewno |
| Nośność | 120 kg |
| Stojak | Nie |
| Typ | Wiszące |
| Tapicerka | Z tapicerką |
| Wygląd | Hamak |
| Sposób mocowania | Do umocnienia |
| Styl | Skandynawski |
| Waga | 2,5 kg |

Dwuosobowa, trzyosobowa, czteroosobowa

Drewniana, trzyosobowa, głębokość
W magazynie
16×55×137 cm, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Jednoosobowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie


Drewniana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Z daszkiem
W magazynie
Metalowa, z daszkiem, trzyosobowa
W magazynie
20×58×170 cm, rozkładana, z daszkiem
W magazynieDostawa gratis
29×57×229 cm, z daszkiem, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Z daszkiem, jednoosobowa, dwuosobowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
17×52×198 cm, z daszkiem
W magazynieDostawa gratis
12×63×198 cm, drewniana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
22×57×178 cm, jednoosobowa, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis

22×63×199 cm, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
200×200 cm, drewniana
W magazynie

22×57×178 cm, jednoosobowa, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
23×61×238 cm, drewniana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
24×66×177 cm, drewniana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
19×57×181 cm, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
130×100 cm
W magazynie
Rozkładana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Z daszkiem
W magazynie
12×63×212 cm, metalowa, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Z daszkiem
W magazynie
Drewniana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie