





Wymiary 93×48×61 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitowa tkanina: Zielona Metal: Czarna Wymiary Szerokość: 48,5 cm Szerokość siedziska: 46 cm Głębokość: 61 cm Głębokość siedzenia: 46 cm Wysokość: 93,5 cm Wysokość siedzenia: 49,5 cm Wysokość siedziska: 7 cm Waga: 5,2 kg Nośność: 120 kg
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Industrialny |
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 49,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 5,2 kg |

Skandynawska
W magazynie
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
86×57×56 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Industrialna, materiałowa, głębokość

90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Skandynawska
W magazynie
80×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×48×52 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
90×58×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
96×50×50 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa

Skandynawska, 2 sztuki
W magazynie
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Skandynawska
W magazynie
88×53×65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×45×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×45 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
83×54×61 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, materiałowa


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie