






Wymiary 82×47×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Jasnoszary Wymiary krzesła (+/- 1 cm) Szerokość: 47 cm Wysokość: 82 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 39 cm Szerokość siedziska: 46 cm Udźwig: 100 kg Waga: około 3,4 kg Specyfikacja Ergonomicznie profilowane siedzisko Możliwość użytkowania we wnętrzach i na zewnątrz Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją Odłączane nogi dla łatwego przechowywania po sezonie Zalecamy chronić przed długotrwałym narażeniem na słońce dla zachowania koloru Dostarczane w formie do montażu Stylowe krzesło do domu i ogrodu To nowoczesne krzesło jest doskonałym wyborem do codziennego użytkowania w domu i na zewnątrz. Dzięki lekkiej, ale trwałej konstrukcji z polipropylenu, łatwo je przenieść z kuchni czy jadalni na taras, balkon lub do ogrodu. Ergonomicznie profilowane siedzisko zapewnia komfort przy posiedzeniu z rodziną, pracy przy stole lub odpoczynku na świeżym powietrzu. Minimalistyczny design świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz i przestrzeni zewnętrznych, gdzie stworzy przyjemne miejsce dla szybkiej kawy, letniego wypoczynku czy relaksu na słońcu.
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Waga | 3,4 kg |
| Głębokość siedziska | 39 cm |

84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, skórzana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
86×45×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie

80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie


Industrialna
W magazynie
Tapicerowana, składana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
Skórzana, skandynawska, 4 sztuki
W magazynie
Drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana
W magazynie
81×44×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
42×40 cm, dębowa
Do wysłania za 2 tygodnie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie