




Wymiary 93×48×61 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Jasnoszary Metal: Czarny Wymiary Szerokość: 48,5 cm Szerokość siedziska: 46 cm Głębokość: 61 cm Głębokość siedziska: 46 cm Wysokość: 93,5 cm Wysokość siedziska: 49,5 cm Wysokość poduszki siedziska: 7 cm Waga: 5,2 kg Obciążenie: 120 kg Neutralne kolory są świetną podstawą dla każdego wnętrza. Połączenie neutralnych odcieni z jednym wyrazistym kolorem stworzy idealnie lekką przestrzeń. Zainspiruj się krajami skandynawskimi, które łączą delikatne kolory z naturalnymi materiałami. Skandynawskie jadalnie są pełne światła, świeżych ziół, a dodatkowo są całkowicie funkcjonalne i praktyczne. Jasnoszare aksamitne krzesło do jadalni IMOLA stanie się ozdobą jadalni. Krzesło można uzupełnić jasnym drewnianym stołem. W jadalni postaw na stonowane dodatki, które są praktyczne. Wybierz także lniane zawieszane donice, w których umieścisz rośliny wiecznie zielone lub zioła.
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Styl | Rustykalny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 49,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 5,2 kg |

93×48×61 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
76×46×42 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
80×49×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
93×48×61 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
76-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87-92×53×60-65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
89×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
91×56×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
82×50×45 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
87×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
88×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
89×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
89×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
85×52×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×46×55 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×44×53 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie

Drewniana, skandynawska
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
88×58×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie