





Wymiary 93×48×61 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Welurowa tkanina: Ciemnoszara Metal: Czarny Wymiary Szerokość: 48,5 cm Szerokość siedziska: 46 cm Głębokość: 61 cm Głębokość siedzenia: 46 cm Wysokość: 93,5 cm Wysokość siedzenia: 49,5 cm Wysokość siedziska: 7 cm Waga: 5,2 kg Udźwig: 120 kg
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 49,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 5,2 kg |

93×48×61 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
87×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
96×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88-94×44-53×47-65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×46×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
76×46 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76-80×49×54-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×46×42 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień

82×50×45 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
86×45×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
82×48×55 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
88×44×53 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
76-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
83×56×60 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, z podłokietnikami
Dostawa gratis
84×50×45 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie