



Wymiary 79×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tworzywo sztuczne: polipropylen Kolor Czarny Wymiary Szerokość: 40 cm Szerokość siedziska: 35,5 - 40 cm Głębokość siedziska: 39 cm Wysokość: 79 cm Wysokość oparcia: 34,5 cm Wysokość siedziska: 44 cm Nośność: 110 kg Waga: 3,65 kg Symbolem stylu skandynawskiego jest zwiewność, elegancja i spokojna, harmonijna atmosfera. W końcu styl inspirowany czystą nordycką naturą musi spełniać wysokie wymagania życia. Skandynawskie jadalnie zaskoczą Cię funkcjonalnością i trwałością. Krzesło do jadalni Elba w kolorze czarnym będzie efektownym dodatkiem do jadalni. W kosmosie postaw na elementy o prostych kształtach i delikatnych kolorach. Zaokrąglone kształty, jak krzesło Elba, opierają się wszelkim trendom. Czyste linie i oryginalne kształty wprowadzą pożądany styl do skandynawskiej jadalni.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 79 cm |
| Styl | Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Układanie | Produkt można układać stosowo |
| Regulacja położenia | Stałe |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Typ | Siedzące |
| Wygląd oparcia | Perforowana |
| Waga | 3,65 kg |

Drewniana, tapicerowana
W magazynie
91×47×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, retro
W magazynieDostawa gratis
76×58×49 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, głębokość

Nowoczesna, składana, retro
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

Nowoczesna, skórzana, metalowa
Dostawa gratis

Nowoczesna, drewniana, skandynawska

81×53×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
76×57×44 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
76×58×49 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
75×57×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
81×54×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×58×49 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
41-92×44-53×46-65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Skórzana
W magazynie
Skórzana
W magazynie
91×56×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

86×54×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Skórzana
W magazynie
76×58×49 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×56×60 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie