



Wymiary 80×42×42 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: czarny Wymiary krzesła Szerokość: 42 cm Szerokość siedziska: 38 - 42 cm Głębokość siedziska: 42 cm Wysokość: 79,5 cm Wysokość siedziska: 45 cm Nośność: 110 kg Waga: 4,35 kg Symbolem stylu skandynawskiego jest zwiewność, elegancja i spokojna, harmonijna atmosfera. W końcu styl inspirowany czystą nordycką naturą musi spełniać wysokie wymagania życia. Skandynawskie jadalnie zaskoczą Cię funkcjonalnością i trwałością. Krzesło do jadalni Pagi w kolorze czarnym będzie efektownym dodatkiem do jadalni. W kosmosie postaw na elementy o prostych kształtach i delikatnych kolorach. Zaokrąglone kształty, jak krzesło Pagi, opierają się wszelkim trendom. Czyste linie i oryginalne kształty wprowadzą pożądany styl do skandynawskiej jadalni.
| Szerokość: | 42 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Układanie | Produkt można układać stosowo |
| Regulacja położenia | Stałe |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Typ | Siedzące |
| Wygląd oparcia | Perforowana |
| Waga | 4,35 kg |

83×41×44 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, głębokość

Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
84×58×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
77×42×43 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
52×35×57 cm, tapicerowana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
80×56×53 cm, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Industrialna
W magazynie
87×45×54 cm, tapicerowana
Dostawa gratis
Obrotowa
W magazynieDostawa gratis
83×56×61 cm, obrotowa, z podłokietnikami
W magazynie
88×44×40 cm, drewniana, składana
W magazynie
83×47×57 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
Industrialna, materiałowa

Metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
75×48×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
89×45×42 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska

90×50×49 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
85×52×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×44×53 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
85×45×44 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
90×50×49 cm, tapicerowana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro

89×46×44 cm, tapicerowana, 2 sztuki
W magazynie
Nowoczesna, drewniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie