
Czarne krzesła zestaw 2 szt. Moseby – Bonami Essentials
86×44×55 cm, 2 sztuki
534 zł

Ciemnoszare krzesła zestaw 2 szt. Moseby – Bonami Essentials
86×44×55 cm
-15 %504,9 zł
594 zł

Kremowe krzesła zestaw 2 szt. Moseby – Bonami Essentials
86×44×55 cm, nowoczesna, 2 sztuki
-15 %479,4 zł
564 zł

Zielone tapicerowane krzesła zestaw 2 szt. Moseby – Bonami Essentials
87×45×54 cm, tapicerowana
-15 %504,9 zł
594 zł
Zielone tapicerowane krzesła zestaw 2 szt. Moseby – Bonami Essentials
Wymiary 87×45×54 cm
Historia cen
- 22.05.2026 - 504,9 zł
- 19.05.2026 - 594 zł
- 15.05.2026 - 504,9 zł
- 29.04.2026 - 594 zł
- 24.04.2026 - 504,9 zł
- 21.04.2026 - 594 zł
- 17.04.2026 - 504,9 zł
- 29.03.2026 - 594 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Zielone tapicerowane krzesła zestaw 2 szt. Moseby – Bonami Essentials
Wymiary
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
Specyfikacje
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Wysokość oparcia | 43 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość nóg | 46 cm |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 5 kg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki/czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Moseby |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Dekor | Mat |
| Materiał konstrukcji | Płyta wiórowa/stal |
| Materiał | Tapicerowany |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Materiał obicia | Sztruks |
| Kolor | Zielony |
| Material | Tapicerowany |
| Producent | Bonami Essentials |
Podobne produkty

Szare aksamitowe krzesło do jadalni FORIO
81×61×55 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Szare krzesło welurowe NOLA
79×58×57 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Krzesło tapicerowane z drewna jesionowego Julie
Drewniana, tapicerowana
W magazynie
Krzesło z podłokietnikami Alison, 2 szt.
Z podłokietnikami
W magazynie
Krzesło tapicerowane CIEMNA ZIELEŃ welur K487
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Szare krzesło do kuchni LIBRA z czarnymi nogami
87×44×54 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
PROMOCJA Czarny aksamitny krzesło NOLA II. jakość.
79×58×57 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie
Krzeso Sesel Velvet z czarnymi nogami
W magazynie
Krzesło tapicerowane Tess
Tapicerowana, materiałowa
W magazynie
Czarne krzesło do kuchni LIBRA aksamitne
86×45×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Krzesło tapicerowane Bouclé Thiago, 2 szt.
Tapicerowana
W magazynie
Krzesło K521 z rączką do przenoszenia
W magazynie
Krzesło do jadalni z funkcją obracania K588 Halmar
W magazynie
Krzesło do jadalni MARVIN, szary
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynieDostawa gratis
Krzesło do jadalni z ozdobnym pikiem K561 Halmar
W magazynie
Szare aksamitowe krzesło BERA ze złotymi nogami
87×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Krzesło Cherry welur na metalowych nogach - tapicerowane : Kolor tkaniny - VELVET - BL14
85×52×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
PROMOCJA Szare aksamitne krzesło do jadalni LIBRA z czarnymi nogami II jakość
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
K332 KRZESŁO DO JADALNI CIEMNY ZIELONY Welur
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa

Krzesło tapicerowane ze sztucznej skóry Sierra, 2 szt.
Tapicerowana, skórzana
W magazynie
Krzesło Teddy w odwróconych kolorach, beżowo-szare/szaro-beżowe, 2 szt
W magazynie
Zestaw 4 nowoczesnych krzeseł do salonu w ciemnoszarym materiale "Woody" z metalowymi nogami 46x57 cm 80h
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Szare krzesło do kuchni LIBRA aksamitne z czarnymi nogami
88×44×40 cm, drewniana, składana
W magazynie
Krzesło NEST - aksamit czarny / nogi złote x 1
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z tkaniny tweedowej i czarnego metalu - Kremowy - HEKA
Metalowa, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Ciemnoszare krzesło do kuchni LIBRA aksamitne z czarnymi nogami
86×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Krzesło tapicerowane Luisa, 2 szt.
Tapicerowana
W magazynie
Krzesło JORK360 Obrotowe Do Jadalni Salonu ciemny szary aksamit 1szt.
Tapicerowana, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis
Krzesło do jadalni MANGO z ekoskóry z czarnymi nogami, czarne
76×46×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Krzesło Colin na metalowych nogach – nowoczesne i tapicerowane : Kolor nogi - Dąd stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 17, Typ siedziska - Siedzisko stałe, Typ tkaniny - Vogue
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
K409 krzesło popielaty, nowoczesne, z dziurą, tapicerowane, tkanina, stal
Nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesny fotel wypoczynkowy Farel, beżowa tkanina
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Okrągły stolik ogrodowy ze sztucznego rattanu ø 55,5 cm Vistdal – Bonami Essentials
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wisząca półka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorze złota Milo – Wenko
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Metalowe dekoracje ścienne zestaw 3 szt. 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
W magazynie
Zestaw ceramicznych misek dla psów ze stojakiem ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Miski dla psów
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie







