




Wymiary 83×55×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina aksamitna: beżowa Metal: czarny Wymiary Szerokość: 55 cm Szerokość siedziska: 42 cm Głębokość siedziska: 45,5 cm Wysokość: 83,5 cm Wysokość siedziska: 47 cm Nośność: 120 kg Waga: 5,3 kg Nadaj swojemu wnętrzu nowy płaszcz. Ciemne kolory i duża ilość mebli wizualnie pomniejszają pomieszczenie. Zainspiruj się stylem skandynawskim, który symbolizuje lekkość, prostota i natura. Styl oparty na nordyckiej naturze zaskoczy wielu swoją wysoką funkcjonalnością, trwałością i harmonijną atmosferą. Krzesło do jadalni Solden w kolorze beżowym będzie idealnym elementem skandynawskiej jadalni. Aksamitnie miękka tapicerka i kształt krzesła zapewniają wysoki komfort. Dopasuj krzesło Solden do metalowych elementów w jadalni i akcesoriów w delikatnych pastelowych odcieniach. Ciesz się wspólnym posiłkiem z rodziną i przyjaciółmi.
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wygląd | Krzesło-fotel |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 14 kg |

88×54×60 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
87×52×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
83×54×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×55×62 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×52×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×51×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
89×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

86×45×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×58×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
83×56×60 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

95×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
91×56×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
91×56×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie

76×49×54 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76-80×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
Dostawa gratis
87×44×54 cm, składana, metalowa
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, skórzana, skandynawska
W magazynie
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie