





Wymiary 82×57×62 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Tapicerka: Ciemnozielona Metal: czarny Wymiary krzesła Szerokość: 57 cm Głębokość: 62 cm Wysokość: 82 cm Wysokość siedziska: 49 cm Delikatne kolory, naturalne materiały i mnóstwo światła należą do stylu skandynawskiego. Podaruj sobie nordycką atmosferę w swoim domu. Pokoje łączą w sobie meble o gładkiej powierzchni, czystych liniach i wyrazistym oświetleniu. W jadalni skandynawskiej nie brakuje także masywnych lub tapicerowanych krzeseł oraz solidnych stołów. Wyposaż skandynawską jadalnię w aksamitnie miękkie krzesło do jadalni K458 w kolorze ciemnozielonym. Neutralne odcienie z łatwością połączysz z metalowym stołem i odważnymi dodatkami. Oryginalny kształt krzesła, nawiązujący do fotela, zapewnia wysoki komfort. Nie bój się nowych zestawień i połącz kilka odcieni krzeseł przy jednym stole.
| Szerokość: | 57 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 62 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wygląd | Krzesło-fotel |
| Materiał nóg | Stal |
| Waga | 6 kg |

Z podłokietnikami
W magazynie
83×46×55 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
82×57×62 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Materiałowa

59×63×79 cm, tapicerowana, obrotowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, materiałowa

Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
Metalowa, skandynawska
W magazynie
Obrotowa
W magazynie
81×61×55 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Obrotowa, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Obrotowa, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska

Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, materiałowa

80×52×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
95×40×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, retro
Dostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, materiałowa


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie