






Wymiary 83×230×140 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L Wariant narożny: Uniwersalny róg Rozmiar: Sofa 230 cm Kolor: Beżowy Obicie: Monolith 04 Materiał sofy Materiał obicia: Delikatna i gładka tkanina welurowa Monolith z metalicznymi odcieniami Właściwości obicia: Powłoka wodoodporna obniżająca absorpcję płynów, tkanina łatwa do czyszczenia Skład obicia: 100% Poliester Odporność na ścieranie (Martindale): 100 000 cykli Typ siedzenia: Wypełnienie piankowe Typ pianki: Elastyczny poliuretan T30 Wysokość wypełnienia piankowego: 8 cm Konstrukcja: Drewno masywne, płyta wiórowa, sklejka, płyta pilśniowa Pełne obicie: Tak Wymiary sofy Szerokość: 230 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 83 cm Szerokość siedziska: 200 cm Wysokość siedziska: 38 cm Głębokość siedziska: 71 cm / 130 cm Wysokość nóżek: 5 cm Szerokość podłokietników: 15 cm Powierzchnia spania: 130 x 200 cm Obciążenie sofy: 110 kg / 1 miejsce siedzące Wyposażenie Przestrzeń do przechowywania: Tak Wymiary przestrzeni do przechowywania: ok. 130 x 70 cm Lokalizacja: Pod siedziskiem sofy Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od fotografii produktu. Funkcja spania Rozkładanie do łóżka: Tak Wymiary łóżka: 130 x 200 cm Typ rozkładania: Manualne z opuszczanym oparciem Dostarczana w formie demontowanej. Tkanina Monolith dzięki swojemu gładkiemu wykończeniu porównywana jest do aksamitu z delikatnym połyskiem. Ze względu na swoje unikalne właściwości takie jak wytrzymałość, odporność i wysoka miękkość, jest używana jako tkanina tapicerska. Zaletą tkaniny Monolith jest odporność na żebrowanie i światło. Pod wpływem naturalnego światła kolory nie zmieniają swojego wyglądu znacząco. Aksamitnie miękki Monolith wykonany jest ze 100% poliestru o wysokiej gramaturze, który pokryty jest specjalną ochronną warstwą. Tworzy ona hydrofobową powłokę, która zapobiega natychmiastowemu nasiąkaniu płynami. Bezpośrednio po zabrudzeniu płynem zaleca się odsączyć papierowym ręcznikiem. Do czyszczenia należy używać wyłącznie specjalnych środków przeznaczonych do mebli tapicerowanych. Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na przetarcia, czyli tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli, tkanina wykazuje zużycie. Im wyższa jest liczba, tym lepiej. Liczba cykli dla tkaniny Monolith wynosi prawie 100 000. Zwykłe tkaniny domowe mają około 20 000 cykli.
| Szerokość: | 230 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość nóżek | 5 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Głębokość siedziska | 71 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 130 x 200 cm |
| Waga | 110 kg |

83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
87×222×164 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
87×292×162 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynie
Wysoka, regulowana
W magazynie
88×251×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
22×58×165 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
87×322×93-162 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynie
83×274×203 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
83×230×140 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
83×265×203 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
99×227×161 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
90×253×190 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
93-109×238×176 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Uniwersalna
W magazynie
90×200×140 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie