





Wymiary 83×230×140 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L Wariant narożnika: Uniwersalny narożnik Rozmiar: Sofa 230 cm Kolor: Jasnobrązowy Pokrycie: Monolith 09 Materiał sofy Materiał pokrycia: Delikatna i gładka tkanina welurowa Monolith z metalicznymi refleksami Właściwości pokrycia: Wodoodporne wykończenie redukujące wchłanianie płynów, łatwa w czyszczeniu tkanina Skład pokrycia: 100% Poliester Odporność na ścieranie (Martindale): 100 000 cykli Typ siedziska: Wypełnienie piankowe Typ pianki: Elastyczna T30 pianka poliuretanowa Wysokość wypełnienia piankowego: 8 cm Konstrukcja: Drewno masywne, płyta wiórowa, sklejka, płyta pilśniowa Całkowite pokrycie tapicerskie: Tak Wymiary sofy Szerokość: 230 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 83 cm Szerokość siedziska: 200 cm Wysokość siedziska: 38 cm Głębokość siedziska: 71 cm / 130 cm Wysokość nóżek: 5 cm Szerokość podłokietników: 15 cm Powierzchnia do spania: 130 x 200 cm Udźwig sofy: 110 kg / 1 miejsce siedzące Wyposażenie Przestrzeń do przechowywania: Tak Rozmiar przestrzeni do przechowywania: około 130 x 70 cm Umiejscowienie: Pod częścią siedziska sofy Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktu. Materiał na łóżko Rozkładanie do łóżka: Tak Rozmiar łóżka: 130 x 200 cm Typ rozkładania: Ręczny z opuszczanym oparciem Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu. Tkanina Monolith dzięki swojej gładkiej powierzchni jest porównywana do aksamitu z delikatnym połyskiem. Ze względu na swoje unikalne właściwości takie jak wytrzymałość, odporność i wysoka miękkość jest wykorzystywana jako tkanina tapicerska. Zaletą tekstyliów Monolith jest odporność na mechacenie i światło. Przy ekspozycji na naturalne światło kolory nie zmieniają wyraźnie swojego wyglądu. Aksamitnie miękki Monolith jest wykonany ze 100% poliestru o wyższej gramaturze, który pokrywa specjalna warstwa ochronna. Tworzy ona hydrofobową powłokę, która zapobiega natychmiastowemu przesiąkaniu płynów. Po zanieczyszczeniu płynem zalecamy natychmiastowe odessanie papierowym ręcznikiem. Do czyszczenia używaj wyłącznie specjalnych środków przeznaczonych do mebli tapicerowanych. Ważnym parametrem stosowanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale'a. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po pokonaniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje zużycie. Im wyższa liczba, tym lepiej. Liczba cykli dla tkaniny Monolith wynosi prawie 100.000. Zwykłe tkaniny domowe mają około 20.000 cykli.
| Szerokość: | 230 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
|---|---|
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość nóżek | 5 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Głębokość siedziska | 71 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 130 x 200 cm |
| Waga | 65 kg |

83×230×140 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
87×322×93-162 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
87×292×162 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, na nóżkach
Do wysłania za 2 tygodnie
83×274×203 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
88×251×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
Materiałowa, wysoka, regulowana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Materiałowa, wysoka, regulowana
Dostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
90×200×140 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, wysoka
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
93-109×266×204 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
22×58×165 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Lewa, uniwersalna, wysoka
W magazynie
88×251×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Rozkładana, prawa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
84×200×143 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
87×222×164 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie