


Wymiary 90×180×75 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: Linea 12 petrolowa Drewno: Buk Wymiary Szerokość: 180 cm Głębokość siedziska: 55 cm Głębokość całkowita: 75 cm Wysokość siedziska: 43,5 cm Wysokość: 90 cm Wysokość nóżek: 24 cm Specyfikacja Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Uprzytulnij swój dom za pomocą sof w stylu skandynawskim. Dwuosobowe i trzyosobowe sofy są idealne do małych mieszkań, gdzie oszczędzają przestrzeń. To najbardziej ekonomiczne rozwiązanie strefy odpoczynku w domu. Sofy są nie tylko dominującym elementem salonów, pasują również do biur czy pokoi dziecięcych. Całkowity efekt potęguje przyjemna w dotyku powierzchnia sofy. Trendem ostatnich lat jest aksamitnie delikatna tapicerka lub typowo prążkowany sztruks. Daj się rozpieszczać i relaksuj się.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Styl | Skandynawski |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał ramy | Drewno |
| Dekor drewna | Buk |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wielkość | Trzyosobowa |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Bez miejsca do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 43,5 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Wysokość nóżek | 24 cm |

69×30×101 cm, rozkładana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
65×124×68 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Wysoka
W magazynie
Rozkładana, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, skórzana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, skandynawska, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, skórzana
W magazynie
Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie