


Wymiary 90×136×75 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: Beżowa - Linea 3 Drewno: Buk Wymiary Szerokość: 136 cm Głębokość siedziska: 55 cm Głębokość całkowita: 75 cm Wysokość siedziska: 43,5 cm Wysokość: 90 cm Wysokość nóżek: 24 cm Specyfikacja Dostarczane w częściach Uprzytulnij swoje mieszkanie sofami w stylu skandynawskim. Dwuosobowe i trzyosobowe sofy są idealne do małych mieszkań, gdzie oszczędzają przestrzeń. To najbardziej oszczędne rozwiązanie strefy wypoczynkowej w domu. Sofy nie są dominującym elementem tylko salonów, pasują także do biur lub pokoi dziecięcych. Całości wrażeń dopełni w dotyku przyjemna powierzchnia sofy. Trendem ostatnich lat jest aksamitnie delikatna tapicerka lub typowy prążkowany sztruks. Daj się rozpieścić i zrelaksuj.
| Szerokość: | 136 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Dekor drewna | Buk |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Wielkość | Dwuosobowa |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Bez miejsca do przechowywania |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Waga | 19 kg |
| Wysokość nóżek | 24 cm |

90×136×75 cm, trzyosobowa, drewniana
Do wysłania za 3 tygodnie
Rozkładana, dwuosobowa, retro
W magazynie

Dwuosobowa, głębokość, retro
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynie
Trzyosobowa, retro, materiałowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
49×94×105 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, wysoka
W magazynie
87×165×86 cm, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynie
Trzyosobowa, skórzana, drewniana
Dostawa gratis
84×202×84 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, wysoka
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, trzyosobowa, skandynawska
W magazynie
90×180×75 cm, dwuosobowa, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
77×210×86 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynie

Nowoczesna, głębokość, industrialna
Dostawa gratis
Trzyosobowa, retro, materiałowa
W magazynie
Skórzana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie