




Wymiary 85×57×47 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina aksamitna Bluvel 14 Metal Kolor Szary Czarny mat Wymiary Szerokość: 57 cm Głębokość siedziska: 47 cm Wysokość: 85 cm Wysokość siedziska: 47 cm Waga: 7,13 kg Nośność: 120 kg
| Szerokość: | 57 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Z podłokietnikami | Tak |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Kolor | Szara |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Nośność | 120 kg |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wygląd | Krzesło-fotel |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Waga | 7,13 kg |

87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
88-94×49-53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Industrialna, materiałowa

87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
83×56×60 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
88×55 cm, metalowa, skandynawska
Do wysłania za 1 tydzień
86×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
85×47×59 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
93×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
96×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×53×43 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie

Industrialna, materiałowa

76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
86×45×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
86×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie

86×44×56 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87-92×53×60-65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×45×54 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×45×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie