



Wymiary 45×75 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 59,54 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wycieraczka z włókna kokosowego 75x45 cm Bee Happy – Hanse Home
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 75 cm |
| Materiał wycieraczki | Z włókna kokosowego |
|---|---|
| Kształt wycieraczki | Prostokątna |
| Rodzaj | Wewnętrzny, Zewnętrzne |
| Kolor | Beżowa |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Specyficzny materiał | Włokno kokosowe |
| Materiał | Włókno kokosowe |
| Grubość | 1.5 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 2 kg |
| Długość | 75 cm |
| Umiejscowienie | Zadaszone miejsca na zewnątrz/wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Kolekcja | Mix Mats |
| Wzór | Z napisami |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Back To School/Basic |
| Właściwości | Antypoślizgowy |
| Materiał tylnej strony | Gumowy |
| Specyfikacja materiału | 100% włokno kokosowe |
| Material | Włókno kokosowe |
| Producent | Hanse Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Długo szukałem tej większej wycieraczki kokosowej (45 cm x 75 cm), ponieważ właśnie takiej potrzebuję przed drzwi wejściowe. Jest gruba, więc dobrze zatrzymuje brud. Jej kolory są żywe, wzór wesoły, wydaje się trwała, mam nadzieję, że taka będzie.
Na chwilę obecną produkt wydaje się być dobrej jakości. Mam nadzieję, że moja opinia nie ulegnie zmianie w dłuższej perspektywie czasowej. Wzór jest estetyczny, a kolory odpowiadają tym przedstawionym na zdjęciu.
Po kilku tygodniach wycieraczka wygląda jak kilkuletnia.
Produkt prezentuje się bardzo dobrze. Wzór jest odpowiedni. Solidny i wytrzymały.
Oryginalna i wysokiej jakości wycieraczka w dobrej cenie.

Z włókna kokosowego
W magazynie

Z włókna kokosowego
W magazynie



Wewnętrzna, zewnętrzna



39×2 cm, z włókna kokosowego, prostokątna
W magazynie
Z włókna kokosowego
W magazynie

38×58 cm
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie

Wewnętrzna
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie






Wewnętrzna
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie
Prostokątna
W magazynie


38×58 cm
W magazynie
45×75 cm, wewnętrzna, tkaninowa
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie

Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
Średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
27-36×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie