






Wymiary 82×48 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Plastik: biały Skóra ekologiczna: czarna Drewno: buk Wymiary krzesła Szerokość: 48 cm Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 43 cm Wysokość: 82 cm Wysokość siedziska: 47 cm Nośność: 100 kg Waga: 4,6 kg Dzięki zastosowaniu naturalnych i trwałych materiałów wprowadzisz do przestrzeni charakterystyczny nordycki charakter. Styl bazujący na skandynawskiej naturze cieszy oko i duszę. Przestronne wnętrza są pełne jasnych, delikatnych kolorów i świeżych materiałów. Lekkość zachęca do relaksu i siedzenia w gronie przyjaciół lub rodziny. Dodatkowo styl skandynawski opiera się na funkcjonalności i użyteczności, którą docenisz nie tylko w kuchni. Jadalnie i kuchnie są przestronne i wypełnione wysokiej jakości meblami o prostym kształcie. Krzesło do jadalni Bali Mark w kolorze białym i czarnym podkreśla skandynawską elegancję. Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do użytku komercyjnego, tylko do użytku domowego.
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Drewno, Plastik |
| Materiał siedziska | Skóra, Materiał, Plastik |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Drewno |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |

82×48 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
86×48×53 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, retro
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
W magazynie
Skórzana
W magazynie
82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
W magazynie
82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, retro
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
82×49 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Materiałowa

81×51×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie

Skórzana, skandynawska, 4 sztuki
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, skandynawska
W magazynie
95×40×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
95×40×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie