



Wymiary 85×53×43 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał aksamitny: Pomarańczowa - cynamonowa Bluvel 14 Metal: Czarny (matowy) Wymiary Szerokość: 53 cm Głębokość siedziska: 43 cm Wysokość: 85 cm Wysokość siedziska: 45 cm Udźwig: 110 kg Waga: 4 kg Krzesło jadalniane JAKE VELVET w intensywnie pomarańczowym odcieniu to wyrazisty element designu, który nadaje wnętrzu ciepłego i nowoczesnego charakteru. Aksamitna tapicerka z wyraźnym dekoracyjnym przeszyciem nadaje krzesłu wyrafinowany wygląd, podczas gdy czarne metalowe nogi zapewniają wytrzymałość i stabilność. Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko i oparcie zapewniają maksymalny komfort podczas codziennego posiłku i dłuższego siedzenia. Dzięki swojemu stylowemu specyfikacja, krzesło doskonale pasuje nie tylko do jadalni, ale także do salonu, gabinetu czy kawiarni. Aksamitna tapicerka jest przyjemna w dotyku i jednocześnie odporna na codzienne zużycie. Lekka, ale solidna konstrukcja pozwala na łatwe przenoszenie i dostosowywanie przestrzeni według potrzeb. Ubierz swoje wnętrze w nową szatę. Ciemne kolory i wiele mebli optycznie zmniejszają pomieszczenie. Zainspiruj się stylem skandynawskim, którego symbolem są jasność, prostota i natura. Styl wywodzący się z północnej natury zaskakuje wysoką funkcjonalnością, zrównoważonym rozwojem i harmonijną atmosferą. Krzesło jadalniane Jake Velvet w pomarańczowym kolorze stanie się idealnym elementem do skandynawskiej jadalni. Tapicerka i kształt krzesła zapewniają wysoki komfort. Krzesło Jake Velvet dopasuj do metalowych elementów w jadalni i dodatków w delikatnych pastelowych tonach. Ciesz się wspólnymi posiłkami z rodziną i przyjaciółmi.
| Szerokość: | 53 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wzór | Z wzorem |
| Wygląd | Klasyczny |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Waga | 4 kg |
| Nośność | 110 kg |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Kształt oparcia | Proste |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |


86×45 cm, drewniana, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
82×59×62 cm, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
Metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
91×45×39 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Obrotowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, składana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
88×44×54 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
83×55×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana, prowansalska, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, prowansalska
W magazynie
83×56×62 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, prowansalska
W magazynie
Tapicerowana, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
42×40 cm, dębowa
Do wysłania za 2 tygodnie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie